Innermost YOYLight LED stolní lampa, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, 3W, K: 35cm

Puristická stolní lampa YOYLight LED s neobvyklým vyzařováním světla Tato stolní lampa LED YOYLight je zredukována na to... více informací »
Innermost YOYLight LED stolní lampa
Značka: Innermost
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
Puristická stolní lampa YOYLight LED s neobvyklým vyzařováním světla Tato stolní lampa LED YOYLight je zredukována na to...

Puristická stolní lampa YOYLight LED s neobvyklým vyzařováním světla Tato stolní lampa LED YOYLight je zredukována na to nejnutnější. Je moderní a puristický a zaujme štíhlým tvarem a zajímavým vyzařováním světla. Tělo vyrobené z hliníku a oceli má zakřivený, jasný tvar a díky čistě bílému povrchu vypadá velmi elegantně. Neexistuje žádný stín, na horním konci je zabudován světelný zdroj LED, který vyzařuje své světlo na zeď a opticky ukazuje tvar, který vypadá jako stínidlo. Při úhlu paprsku 120 ° vychází světlo přímo as plnou svítivostí a cíleně osvětluje požadovanou oblast. Pokud je necháte svítit přímo na zeď, vytvoří se nepřímé světlo vhodné například pro jemné probuzení v časných ranních hodinách. Díky vypínači na přívodním vedení lze světlo pohodlně ovládat na místě. – barva sv?tla – teplá bílá 2700 K nebo univerzální bílá 4000 K YOY je designové studio v Tokiu, které založili dva produktoví designéři a navrhli tuto lampu. Naoki Ono a Yuki Yamamoto si dali za úkol vytvořit interakci mezi prostory a objekty, jejich světla vyprávějí příběhy a stimulují nové způsoby myšlení.
Tento unikátní produkt Innermost YOYLight LED stolní lampa, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, 3W, K: 35cm je k dostání právě teď tu na našich stránkách umístěný v rubrice stolní lampy na noční stolek! Najděte si ještě jiné zboží z této známé kategorie za báječnou cenu. To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete další kousky od dodavatele Innermost. Najdete je níže na této stránce.
Tento kvalitní a levný produkt Innermost YOYLight LED stolní lampa, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, 3W, získáte bez problémů na webu ve známé sekci stolní lampy na noční stolek! Nyní pořídíte skvělé produkty z této známé kategorie za báječnou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Innermost pro své zákazníky poskytuje top zboží Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Mrkněte na více produktů od značky Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Zlevněný produkt Innermost YOYLight LED stolní lampa, Obývací pokoj / je k získání lehce tu na webu v kategorii stolní lampy na noční stolek! Vyberte si akční výrobky ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu!

Tento vynikající kousek Innermost YOYLight LED stolní lampa, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, 3W, K: 35cm od top výrobce Innermost lze pořídit ještě dnes za výprodejovou cenu! Nyní zakoupíte za 3 599 Kč.