Innermost Purl LED závěsné světlo, mosaz, Obývací pokoj / jídelna, ocel, sklo, 12W, K: 24.5cm

Jednohlavé závěsné svítidlo Purl LED s kuličkou z matného skla - nástupce řady DropLED Toto minimalistické, zdrženlivé a... více informací »
Innermost Purl LED závěsné světlo
Značka: Innermost
5 999 Kč
Ověřit dostupnost
Jednohlavé závěsné svítidlo Purl LED s kuličkou z matného skla - nástupce řady DropLED Toto minimalistické, zdrženlivé a...

Jednohlavé závěsné svítidlo Purl LED s kuličkou z matného skla – nástupce řady DropLED Toto minimalistické, zdrženlivé a přesto elegantně navržené toto jednoploškové závěsné svítidlo Purl s integrovaným světelným zdrojem LED je přesvědčivé ve všech ohledech. Obruba je nový rozměr v populárním kapénkovou linii od Innermost a má šroubovací matného skleněné koule. To skryje teplé bílé LED uvnitř a díky matnému sklu poskytuje měkké světlo bez oslnění, které je velkoryse distribuováno po celé místnosti. Ať už jako samostatné řešení nebo v kombinaci s několika z těchto linií, vždy zkrátí jemnou postavu a je ideální pro osvětlení stolů nebo pultů. Jako pozoruhodný detail je přechod mezi skleněnou koulí a kabelem barevný, navržený v kovu a ladí s vrchlíkem stejné barvy. Čtyři metry dlouhý kabel lze během montáže zkrátit, což vede k optimálnímu zavěšení. – stmívatelné pomocí TRIAC – velmi dobrý index podání barev (90) zajišťuje přirozené světlo Britská designová společnost Innermost byla založena v roce 1999 a je nejlépe známá svými neobvyklými designovými světly, která s sebou vždy přinášejí trochu „vtipu“. Pro zakladatele jsou důležité vysoce kvalitní materiály, kvalitní zpracování a blízkost výrobního procesu.
Vynikající produkt Innermost Purl LED závěsné světlo, mosaz, Obývací pokoj / jídelna, ocel, sklo, 12W, K: 24.5cm jde pořídit nyní tu na webu ve známé sekci závěsná světla. Vyberte si ještě ostatní produkty z této oblíbené kategorie z pohodlí domova. Oblíbený dodavatel Innermost má velmi kvalitní zboží Hodně prodávaný produkt lze sehnat rovněž tu na našem webu v kategorii závěsná světla. Nyní můžete najít ostatní výrobky z této populární rubriky v akci. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další prověřené kousky od dodavatele Innermost. Najdete je níže na této stránce.
Tento oblíbený produkt Innermost Purl LED závěsné je k získání přímo u nás ve známé rubrice závěsná světla. Vyberte si ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za super cenu! To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás další skvělé kousky značky Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní a levný produkt lze koupit bezprostředně tady na našich stránkách umístěný v kategorii závěsná světla! Nyní můžete koupit ostatní výrobky ze zmíněné sekce za nejlepší ceny. Oblíbený dodavatel Innermost vás obohatí o špičkový sortiment.
Nejprodávanější produkt naleznete bez obtíží tu na našem webu v rubrice závěsná světla! Pořiďte si ještě ostatní výrobky z této populární sekce ve výprodejové akci. Přední dodavatel Innermost svým zákazníkům dodává velmi kvalitní sortiment.! To není vše, náš sortiment je široký. U nás najdete další skvělé kousky od značky Innermost. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Innermost Purl LED závěsné světlo, mosaz, Obývací pokoj / jídelna, ocel, sklo, 12W, K: 24.5cm od top výrobce Innermost pohodlně dostanete právě teď v nabídce pořád výhodně! Výhodně za skvělou cenu 5 999 Kč.