Innermost Portobello závěsné světlo Ø49cm červené, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 13cm

Závěsné svítidlo Portobello - přímý světelný zdroj s nadčasovým vzhledem Designové studio Assemblyroom, které založili Peter... více informací »
Innermost Portobello závěsné světlo Ø49cm červené
Značka: Innermost
12 599 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné svítidlo Portobello - přímý světelný zdroj s nadčasovým vzhledem Designové studio Assemblyroom, které založili Peter...

Závěsné svítidlo Portobello – přímý světelný zdroj s nadčasovým vzhledem Designové studio Assemblyroom, které založili Peter a Cathy Wall, navrhlo Portobello jako decentní a všestranné závěsné svítidlo. Stínidlo z hliníku ve tvaru sombrera je uvnitř bílé a na vnější straně je opatřeno lesklým lakem. V kombinaci s žárovkou E27 jakékoli velikosti je Portobello vhodné svítidlo pro přímé osvětlení – jak nad stolem v soukromém obývacím pokoji a jídelně, tak i ve společenské místnosti. Dlouhý kabelový závěs lze během instalace zkrátit podle podmínek v místnosti. Žádaný produkt můžete najít lehce tady na našem webu ve známé sekci závěsná světla! Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této populární rubriky v akci!

Tento kvalitní produkt máte možnost koupit teď u nás umístěný v kategorii závěsná světla! Vyhledejte si ještě jiné kousky z této populární sekce ve výhodné akci! V očích zákazníků populární výrobce Innermost má ve stále nabídkce top produkty ! Přesvědčte se!

Zcela unikátní výrobek Innermost Portobello závěsné světlo Ø49cm červené, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: lze sehnat taky tady u nás v oblíbené kategorii závěsná světla. Nyní získáte oblíbené produkty ze zmíněné rubriky jednoduše online! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Podívejte se taky na další prověřené produkty značky Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Dodavatel Innermost má v nabídce top sortiment .
Vynikající produkt Innermost Portobello závěsné světlo Ø49cm červené, Obývací pokoj / jídelna, můžete koupit nyní tu na stránkách v kategorii závěsná světla. Vyberte si kvalitní produkty ve zmíněné rubrice na pár kliknutí! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další vybrané produkty značky Innermost. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Innermost Portobello závěsné světlo Ø49cm červené, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 13cm od výrobce se zárukou kvality Innermost snadno můžete najít na našich stránkách nyní za nejnižší cenu! Nyní lze objednat jen za 12 599 Kč.