Innermost Pomelo závěsné světlo ze skla, Obývací pokoj / jídelna, sklo, PVC kabel, E27, 15W, K: 24cm

Subtilní závěsná lampa Pomelo z bílého opálového skla Závěsné světlo Pomelo zaujme svým jemným vzhledem. Dobře tvarovaný... více informací »
Innermost Pomelo závěsné světlo ze skla
Značka: Innermost
4 299 Kč
Ověřit dostupnost
Subtilní závěsná lampa Pomelo z bílého opálového skla Závěsné světlo Pomelo zaujme svým jemným vzhledem. Dobře tvarovaný...

Subtilní závěsná lampa Pomelo z bílého opálového skla Závěsné světlo Pomelo zaujme svým jemným vzhledem. Dobře tvarovaný opálový bílý odstín z ručně foukaného skla vypadá velmi čistě a elegantně. Je téměř dokonale vyroben, aniž by byl schopen rozpoznat rohy nebo hrany, a vypadá jako umělecké dílo. Vzhled harmonicky doplňuje skořepinová čepice a bílý kabel, který končí v odpovídajícím vrchlíku. Ty jdou přímo do tvaru deštníku a drží ho bezpečně na místě. Pomelo vytváří měkké osvětlení bez oslnění bez vytváření stínů a spolehlivě osvětluje prostředí. Je ideální pro osvětlení pultů nebo jídelních stolů a dává místnosti jasný, strukturovaný a čistý tón. Tuto lampu navrhlo nadějné designérské duo Stone Designs. Nezávislí designéři Cutu Mazuelos a Eva Prego vyprávějí své vlastní příběhy od samého začátku. Na jejich designy má vliv neustálé hledání nových jazyků a výlety do srdcí lidí. Chtějí ukázat, jak krásný je život a jak snadné je si ho užít.
Kvalitní a oblíbený produkt Innermost Pomelo závěsné světlo ze skla, Obývací pokoj / jídelna, sklo, PVC jde získat bezprostředně tady na našich stránkách v populární kategorii závěsná světla! Nyní můžete získat zcela nové výrobky z této známé sekce za parádní cenu. Známý výrobce Innermost svým zákazníkům nabízí špičkové výrobky. Nové kousky každý den.
Diskontní produkt lze zakoupit zrovna tady na našem webu v oblíbené kategorii závěsná světla. Nyní můžete získat parádní kusy z této známé sekce jednoduše online.

Akční a ve slevě produkt Innermost Pomelo závěsné světlo ze skla, Obývací pokoj / jídelna, sklo, PVC kabel, E27, 15W, K: 24cm je k sehnání nyní na webu v kategorii závěsná světla. Nyní můžete získat ještě další produkty z této oblíbené sekce za báječnou cenu.

Velmi oblíbený kousek máte možnost nakoupit teď tady a teď na našich stránkách v rubrice závěsná světla! Nyní si můžete vybrat další výrobky z naší rubriky za extra cenu! Tato vyjímečná značka Innermost vám může poskytnout špičkové výrobky.. Vždyť to vidíte sami!
Oblíbený a akční kus Innermost Pomelo závěsné světlo ze skla, Obývací pokoj / jídelna, sklo, PVC kabel, E27, 15W, K: 24cm můžete nakoupit také na webu v populární kategorii závěsná světla! Nyní pořídíte oblíbené produkty z této známé kategorie ve slevě. To však není všechno, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás více kousků značky Innermost. Najdete je níže na této stránce.

Tento levný produkt Innermost Pomelo závěsné světlo ze skla, Obývací pokoj / jídelna, sklo, PVC kabel, E27, 15W, K: 24cm od přední značky Innermost lze nakoupit právě teď za mimořádně nízkou cenu. Nyní lze objednat jen za 4 299 Kč.