Innermost Parasol LED stolní lampa, červená, Obývací pokoj / jídelna, ocel, 10.5W, K: 50cm

Stmívatelná LED stolní lampa Slunečník s pohyblivým stínidlem Jak název napovídá, tvar stolní LED lampy Parasol vychází ze... více informací »
Innermost Parasol LED stolní lampa
Značka: Innermost
10 599 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelná LED stolní lampa Slunečník s pohyblivým stínidlem Jak název napovídá, tvar stolní LED lampy Parasol vychází ze...

Stmívatelná LED stolní lampa Slunečník s pohyblivým stínidlem Jak název napovídá, tvar stolní LED lampy Parasol vychází ze stejnojmenné houby. Deštníkové smyčky se vyznačují ladnou základnou a velkým plochým stínidlem, které lze přenést na vzhled stolní lampy. Z válcovité úzké základny vychází štíhlá tyč a končí ve velkorysém stínu. Mezi stínidlo a tyč je připevněn neodymový magnet, který umožňuje snadné zalomení a vyrovnání stínidla. Bílá lakovaná spodní strana dosahuje nejlepšího možného odrazu světla, který velkoryse osvětluje okolí a vyzařuje měkký světelný paprsek bez oslnění. Stmívání probíhá pomocí ručního otočného systému – spínač kruhového stmívání je připevněn k základně lampy a umožňuje jednoduchou a rychlou regulaci jasu světla. Návrhář Jonas Forsmans pro svůj výtvor použil to nejlepší z moderní technologie LED. Volný pohyb stínu znamená, že světlo je jemně provedeno tam, kde je to potřeba. Ve svých návrzích se vždy zaměřuje na interakci mezi uživatelem a produktem a usiluje o to, aby člověk mohl s produktem interagovat a aby bylo zajištěno osvětlení přizpůsobené potřebám.
Hodně prodávaný výrobek Innermost Parasol LED stolní lampa, červená, Obývací pokoj / jídelna, ocel, 10.5W, K: 50cm je k získání bez problémů tady u nás umístěný v kategorii stolní lampy. Získejte další produkty z této oblíbené rubriky z pohodlí domova! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky značky Innermost. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Diskontní produkt Innermost Parasol LED stolní lampa, lze pořídit nyní tu na webu v rubrice stolní lampy! Nyní si můžete pořídit podobné kusy z této populární kategorie snadno online! Nový výrobek Innermost Parasol LED stolní lampa, červená, Obývací pokoj / jídelna, ocel, 10.5W, K: 50cm máte možnost dostat pohodlně u nás v populární kategorii stolní lampy! Nyní můžete získat parádní produkty ve zmíněné sekci za nejnižší cenu! Akční a ve slevě kousek můžete dostat prostě tu na stránkách zařazený v sekci stolní lampy. Vyhledejte si ještě ostatní produkty z této sekce za outletovou cenu. Máme toho více, mrkněte také na další kvalitní produkty značky Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka Innermost pro své zákazníky dodává vynikající sortiment.
Vysoce kvalitní kousek Innermost Parasol LED stolní lampa, červená, Obývací pokoj / jídelna, ocel, 10.5W, K: 50cm je k získání v pohodě na webu v populární kategorii stolní lampy! Nyní pořídíte ještě další produkty z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu. Populární výrobce Innermost dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem. To ale není všechno, u nás nabízíme více! Mrkněte také na další produkty od značky Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Nový výrobek lze sehnat rovněž na stránkách v kategorii stolní lampy! Prozkoumejte skvělé produkty z této rubriky za báječnou cenu. Oblíbený dodavatel Innermost pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní sortiment za skutečně nížkou cenu! Přesvědčte se sami. Exkluzivní produkt Innermost Parasol LED stolní lampa, červená, Obývací pokoj / jídelna, ocel, 10.5W, K: 50cm lze zakoupit právě teď tady na webu v oblíbené rubrice stolní lampy. Nyní můžete získat akční zboží ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky značky Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Věhlasný výrobce Innermost dlouhodobě dodává skvělé produkty. za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výjimečný kousek Innermost Parasol LED stolní naleznete ještě tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii stolní lampy. Nyní můžete získat parádní produkty z této populární kategorie za outletovou cenu!

Tento žádaný produkt Innermost Parasol LED stolní lampa, červená, Obývací pokoj / jídelna, ocel, 10.5W, K: 50cm od známé značky Innermost můžete koupit zrovna dneska extra se slevou! Výhodně za 10 599 Kč.