Innermost Parasol LED stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, 10.5W, K: 50cm

Stmívatelná LED stolní lampa Slunečník s pohyblivým stínidlem Jak název napovídá, tvar stolní LED lampy Parasol vychází ze... více informací »
Innermost Parasol LED stolní lampa
Značka: Innermost
10 599 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelná LED stolní lampa Slunečník s pohyblivým stínidlem Jak název napovídá, tvar stolní LED lampy Parasol vychází ze...

Stmívatelná LED stolní lampa Slunečník s pohyblivým stínidlem Jak název napovídá, tvar stolní LED lampy Parasol vychází ze stejnojmenné houby. Deštníkové smyčky se vyznačují ladnou základnou a velkým plochým stínidlem, které lze přenést na vzhled stolní lampy. Z válcovité úzké základny vychází štíhlá tyč a končí ve velkorysém stínu. Mezi stínidlo a tyč je připevněn neodymový magnet, který umožňuje snadné zalomení a vyrovnání stínidla. Bílá lakovaná spodní strana dosahuje nejlepšího možného odrazu světla, který velkoryse osvětluje okolí a vyzařuje měkký světelný paprsek bez oslnění. Stmívání probíhá pomocí ručního otočného systému – spínač kruhového stmívání je připevněn k základně lampy a umožňuje jednoduchou a rychlou regulaci jasu světla. Návrhář Jonas Forsmans pro svůj výtvor použil to nejlepší z moderní technologie LED. Volný pohyb stínu znamená, že světlo je jemně provedeno tam, kde je to potřeba. Ve svých návrzích se vždy zaměřuje na interakci mezi uživatelem a produktem a usiluje o to, aby člověk mohl s produktem interagovat a aby bylo zajištěno osvětlení přizpůsobené potřebám. Exkluzivní produkt Innermost Parasol LED stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, 10.5W, K: 50cm můžete pořídit taky tady na stránkách umístěný v sekci stolní lampy! Nyní si můžete vybrat podobné produkty ve zmiňované rubrice za rozumné peníze!
Oblíbený produkt máte možnost získat právě na stránkách v populární sekci stolní lampy! Nyní najdete akční produkty ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás taky další kousky od výrobce Innermost. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Innermost poskytuje špičkové produkty

Zajímavý výrobek Innermost Parasol LED stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, 10.5W, K: máte možnost nakoupit mimo jiné tu zařazený v kategorii stolní lampy! Nyní si můžete koupit akční produkty ve zmíněné rubrice za outletovou cenu! Tento akční výrobek Innermost Parasol LED stolní jde sehnat právě teď tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice stolní lampy. Máme pro vás ostatní zboží z této rubriky za extra cenu. Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od výrobce Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Tento nejprodávanější kousek lze nakoupit právě teď tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii stolní lampy! Vyhledejte si ještě další produkty z této populární sekce za parádní cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete více kousků od výrobce Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Mezi zákazníky oblíbená značka Innermost poskytuje vynikající sortiment..

Neodolatelný kousek Innermost Parasol LED stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, 10.5W, K: 50cm od výrobce s dlouholetou historií Innermost snadno můžete pořídit bezpečně online za extra cenu. Pouze nyní za 10 599 Kč.