Innermost Jeeves Table stolní lampa z plsti, Obývací pokoj / jídelna, plsť, hliník, G9, 5W, K: 56cm

Černá stolní lampa Jeeves Stůl se stínidlem ve stylu buřinky Stolní lampa Jeeves vytváří harmonický celkový obraz s neobvyklým... více informací »
Innermost Jeeves Table stolní lampa z plsti
Značka: Innermost
9 899 Kč
Ověřit dostupnost
Černá stolní lampa Jeeves Stůl se stínidlem ve stylu buřinky Stolní lampa Jeeves vytváří harmonický celkový obraz s neobvyklým...

Černá stolní lampa Jeeves Stůl se stínidlem ve stylu buřinky Stolní lampa Jeeves vytváří harmonický celkový obraz s neobvyklým vzhledem, který dává každé místnosti něco určitého. Stínidlo je modelováno podle tvaru melounového klobouku, který ukazuje typický zaoblený tvar a sedí na patě lampy, jako by tam byla umístěna. Černý klobouk je vyroben z plsti a na vnitřní straně má eloxovaný hliník, vše ve zlatě, což dodává emitovanému světlu zvláštní teplo. Kulatá, plochá základna a tyč, která z ní vychází, jsou také v matné černé barvě; elegantně doplňují celkový obraz a jsou nenápadně navrženy. V případě potřeby lze clonu naklonit, což mění směr světla a poskytuje nepřímé osvětlení. Žádné světlo nemůže uniknout všude kolem, a proto se distribuce světla koncentruje na povrch podlahy nebo stolu. Řadu Jeeves navrhl designér Jake Phipps pro britskou osvětlovací společnost Innermost . Oceňuje estetiku a světla s charakterem. Měly by být stejně funkční jako elegantní a spustit něco v lidech, kteří se na ně dívají. Měli by vyprávět příběhy a dát každé místnosti něco zvláštního.
Nejprodávanější produkt lze sehnat bez problémů tady na stránkách v oblíbené kategorii stolní lampy! Nyní koupíte skvělé výrobky ze zmíněné kategorie ve výhodné akci! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Mrkněte na více kousků od dodavatele Innermost. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka Innermost dodává špičkové produkty.
Výjimečný produkt můžete sehnat právě zde tady na webu ve známé rubrice stolní lampy! Mrkněte na ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky ve slevě. Známá značka Innermost dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní sortiment. skutečně levně. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento kvalitní a žádaný produkt máte možnost sehnat právě tady u nás umístěný v kategorii stolní lampy! Nyní najdete ještě podobné zboží z této známé kategorie snadno online. Přední dodavatel Innermost vám poskytuje vysoce kvalitní sortiment za skutečně nízé ceny. A to ještě není vše. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další kousky značky Innermost. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek Innermost Jeeves Table stolní lampa z plsti, Obývací pokoj / jídelna, plsť, hliník, G9, 5W, K: 56cm od top značky Innermost pohodlně získáte na našich stránkách za skvělou cenu! Momentálně v akci za 9 899 Kč.