Innermost Hoxton 50 závěsné světlo, černá/zlatá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 15W, K: 17cm

Černá a zlatá závěsná lampa Hoxton 50 navržená s rohy a hranami Černá vnější skořepina této závěsné lampy je v přímém... více informací »
Innermost Hoxton 50 závěsné světlo
Značka: Innermost
11 899 Kč
Ověřit dostupnost
Černá a zlatá závěsná lampa Hoxton 50 navržená s rohy a hranami Černá vnější skořepina této závěsné lampy je v přímém...

Černá a zlatá závěsná lampa Hoxton 50 navržená s rohy a hranami Černá vnější skořepina této závěsné lampy je v přímém kontrastu se zlatým vnitřkem, který nese obzvláště teplé světlo ven. Zatímco černá vypadá jednoduše a elegantně, zlatá nabízí nezbytné detaily, které dodávají Hoxtonu 50 něco takového. Hliníkové stínění je navíc tvořeno třemi fazetami, které tvoří jasně viditelné hrany, a díky nimž tedy stínítko působí výrazně a elegantně. Široce otevřený směrem dolů, stínítko se zužuje směrem nahoru a končí podobně černým opleteným kabelem, který přechází do válcového vrchlíku. Použití stejných barevných tónů vede k obzvláště harmonickému celkovému obrazu. Díky velkorysému povrchu pro vyzařování světla závěsná lampa Hoxton spolehlivě osvětlí jídelní stoly nebo stoly v barech, restauracích nebo hotelech. – Doporučují se žárovky E27 s lumenovým výkonem mezi 400 a 1 000 lumenů Tato lampa, kterou navrhli Steve Jones a James Bartlett, odráží vizi osvětlovací společnosti Innermost , kterou v roce 1999 založila mimo jiné Jones. Pro konstruktéry je důležitá blízkost k výrobě, procesům a materiálům, ať už jsou kdekoli na světě. Mnoho mezinárodních designérů se schází v této britské společnosti a vytváří vzrušující umělecká díla. Ve slevě tento produkt Innermost Hoxton 50 závěsné světlo, černá/zlatá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 15W, K: 17cm můžete nakoupit bez problémů tu v populární rubrice závěsná světla. Podívejte se na ještě podobné výrobky ze zmíněné sekce na pár kliknutí! Tento diskontní produkt Innermost Hoxton 50 závěsné světlo, černá/zlatá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 15W, K: 17cm najdete bezstarostně tady na webu umístěný v sekci závěsná světla! Nyní můžete najít ještě další výrobky z této známé kategorie za parádní cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také více produktů od výrobce Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní a levný produkt Innermost Hoxton 50 závěsné světlo, černá/zlatá, Obývací pokoj / jídelna, jde koupit již dnes tady u nás umístěný v sekci závěsná světla. Máme pro vás vyjímečné kousky ve zmíněné kategorii ve výhodné akci!
Výjimečný a žádaný výrobek najdete teď tu umístěný v rubrice závěsná světla. Podívejte se na ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za super peníze.

Často hledaný produkt je k získání aktuálně tady na našem webu zařazený v kategorii závěsná světla! Připravili jsme akční produkty ze zmíněné sekce za mimořádně nízkou cenu. Tento vyjímečný výrobce Innermost dlouhodobě prodává vysoce kvalitní produkty..
Ve slevě tento produkt je k dostání právě nyní tady u nás zařazený v kategorii závěsná světla. Pořiďte si nové produkty ve zmiňované sekci za skvělou cenu! Věhlasná značka Innermost svým zákazníkům dodává top zboží.. Přesvědčte se. To není všechno, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od dodavatele Innermost. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento akční a ve slevě produkt Innermost Hoxton 50 závěsné světlo, lze pořídit mimo jiné tady na našich stránkách v kategorii závěsná světla. Vyhledejte si vyjímečné kusy ze zmíněné kategorie za výborné peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na další prověřené kousky značky Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Oblíbený dodavatel Innermost vyrábí skvělý sortiment. za mimořádně nízkou cenu!

Levný produkt Innermost Hoxton 50 závěsné světlo, černá/zlatá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 15W, K: 17cm od známého dodavatele Innermost máte možnost sehnat momentálně za výhodnou cenu! Nyní za akční cenu 11 899 Kč.