Innermost Drop závěsné světlo, bílá, Ø 40 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, E27, 15W, K: 70cm

Moderní kulatá závěsná lampa Drop vyrobená ze skla Elegantní závěsná lampa Drop se skládá ze sférického stínítka z... více informací »
Innermost Drop závěsné světlo
Značka: Innermost
6 299 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní kulatá závěsná lampa Drop vyrobená ze skla Elegantní závěsná lampa Drop se skládá ze sférického stínítka z...

Moderní kulatá závěsná lampa Drop vyrobená ze skla Elegantní závěsná lampa Drop se skládá ze sférického stínítka z mléčného skla. Nahoře se uzavírá víčkem z nerezové oceli, které je připojeno k vrchlíku pomocí opleteného kabelu. Prostřednictvím bílého povrchu míče vychází všude kolem měkké homogenní světlo, které umožňuje místnosti zářit v lákavé světelné náladě. Tato závěsná lampa, dokonale tvarovaná v harmonickém barevném schématu, zdobí každý moderní obývací pokoj. Poskytuje jasné prohlášení a je ideální pro osvětlení stolů nebo pultů. Jejich jednoduchost v kombinaci s vysoce kvalitním zpracováním z nich činí speciální světelný doplněk, který by neměl chybět v žádném domě. Výrobce designérského Innermost , založený v Londýně, se vyznačuje neobvyklými a zároveň pozemskými uměleckými díly. Kombinují prvky tradičního britského stylu s dojmy z celého světa, proto spolupracují s mnoha mezinárodními a známými designéry.
Tento skvělý produkt Innermost Drop závěsné světlo, bílá, Ø 40 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, E27, 15W, K: 70cm můžete pořídit aktuálně u nás v populární kategorii závěsná světla. Získejte ještě jiné výrobky z této populární rubriky v akci!

Designový produkt Innermost Drop závěsné světlo, bílá, Ø 40 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, E27, 15W, K: 70cm je dostupný bezstarostně na stránkách v populární rubrice závěsná světla. Nyní si můžete koupit nové kusy ve zmiňované rubrice za extra cenu. Přední značka Innermost pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní výrobky. A tady je důkaz! U nás vám nabízíme více, mrkněte na více produktů od značky Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Unikátní a oblíbený produkt je k sehnání bez obtíží tady na webu v sekci závěsná světla! Nyní si můžete koupit další kusy z této oblíbené rubriky za outletovou cenu.
Často hledaný produkt Innermost Drop závěsné světlo, bílá, Ø 40 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, E27, 15W, K: 70cm je k dispozici lehce tady a teď na našem webu v oblíbené sekci závěsná světla. Nyní můžete získat ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu.
Unikátní a oblíbený produkt Innermost Drop závěsné světlo, bílá, Ø 40 máte možnost koupit zrovna tady u nás v populární kategorii závěsná světla. Získejte parádní produkty z této oblíbené sekce za skvělou cenu. Populární značka Innermost vám představuje špičkový sortiment.! Neodolatelný kus Innermost Drop závěsné světlo, bílá, Ø 40 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, E27, 15W, K: 70cm máte možnost pořídit již dnes tu na našem webu umístěný v rubrice závěsná světla! Nyní si můžete pořídit vyjímečné kusy z naší sekce v akci!

Nový kousek Innermost Drop závěsné světlo, bílá, Ø 40 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, E27, 15W, K: 70cm od značky s dlouholetou tradicí Innermost můžete najít bezpečně online za příznivou cenu. V akci od 6 299 Kč.