Innermost Drop závěsné světlo, bílá, Ø 20 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, E27, 15W, K: 20cm

Moderní kulatá závěsná lampa Drop vyrobená ze skla Elegantní závěsná lampa Drop se skládá ze sférického stínítka z... více informací »
Innermost Drop závěsné světlo
Značka: Innermost
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní kulatá závěsná lampa Drop vyrobená ze skla Elegantní závěsná lampa Drop se skládá ze sférického stínítka z...

Moderní kulatá závěsná lampa Drop vyrobená ze skla Elegantní závěsná lampa Drop se skládá ze sférického stínítka z mléčného skla. Nahoře se uzavírá víčkem z nerezové oceli, které je připojeno k vrchlíku pomocí opleteného kabelu. Prostřednictvím bílého povrchu míče vychází všude kolem měkké homogenní světlo, které umožňuje místnosti zářit v lákavé světelné náladě. Tato závěsná lampa, dokonale tvarovaná v harmonickém barevném schématu, zdobí každý moderní obývací pokoj. Poskytuje jasné prohlášení a je ideální pro osvětlení stolů nebo pultů. Jejich jednoduchost v kombinaci s vysoce kvalitním zpracováním z nich činí speciální světelný doplněk, který by neměl chybět v žádném domě. Výrobce designérského Innermost , založený v Londýně, se vyznačuje neobvyklými a zároveň pozemskými uměleckými díly. Kombinují prvky tradičního britského stylu s dojmy z celého světa, proto spolupracují s mnoha mezinárodními a známými designéry.
Zajímavý výrobek je k získání přímo tady a teď na našich stránkách v populární rubrice závěsná světla. Mrkněte na akční kousky ve zmiňované kategorii za příznivou cenu. To ale není všechno, u nás nabízíme více! U nás totiž najdete více kousků značky Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený produkt Innermost Drop závěsné světlo, bílá, Ø 20 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, E27, 15W, K: 20cm můžete koupit nyní u nás v oblíbené kategorii závěsná světla! Nyní pořídíte akční výrobky ze zmíněné sekce za příznivou cenu.

Kvalitní a oblíbený produkt lze zakoupit právě zde tady na stránkách v populární kategorii závěsná světla. Pořiďte si ještě jiné produkty z této známé sekce za výborné peníze. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty značky Innermost. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Tento zlevněný výrobek jde získat pohodlně na stránkách umístěný v kategorii závěsná světla! Podívejte se na vyjímečné produkty z naší sekce za zcela nejnižší cenu. To ale však není vše, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás další produkty značky Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Innermost vyrábí skvělé výrobky !

Designový výrobek Innermost Drop závěsné světlo, bílá, Ø 20 cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, E27, 15W, K: 20cm od výrobce s mnohaletou tradicí Innermost pohodlně nakoupíte na našich stránkách teď za super cenu! Výhodně za 3 299 Kč.