Innermost Cobra 45 Nude LED nástěnné světlo černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, 2.5W, L: 9 cm, K: 54cm

Flexibilní LED nástěnné svítidlo Cobra 45 Nude s připojením USB LED nástěnné svítidlo Cobra 45 Nude je flexibilní osvětlovací... více informací »
Innermost Cobra 45 Nude LED nástěnné světlo černá
Značka: Innermost
5 899 Kč
Ověřit dostupnost
Flexibilní LED nástěnné svítidlo Cobra 45 Nude s připojením USB LED nástěnné svítidlo Cobra 45 Nude je flexibilní osvětlovací...

Flexibilní LED nástěnné svítidlo Cobra 45 Nude s připojením USB LED nástěnné svítidlo Cobra 45 Nude je flexibilní osvětlovací prvek, který nenechává téměř nic na přání. Vyrobeno z hliníku a oceli, zaujme nejen svou robustností, ale především svou elegancí a stylem a kombinuje moderní technologie s přitažlivým designem. Flexibilní rameno, které lze pohybovat všemi směry, vychází z diskrétního držáku ve tvaru kapky. Na horním konci se zavírá zploštělým válcovaným otvorem, ve kterém je nainstalován teplý bílý světelný zdroj LED. V této souvislosti lze také navázat spojení se stejnojmenným hadem. Mobilita je jen jedním z vrcholů této nástěnné lampy – smartphone nebo tablet lze snadno nabíjet prostřednictvím integrovaného připojení USB pomocí kabelu USB, takže je lampa ideální do ložnice jako praktický společník vedle postele. Kromě toho je na nástěnném držáku integrován vypínač, pomocí kterého je pohodlně možné stmívání a snadné zapnutí a vypnutí. Díky cílenému a selektivnímu světlu lze lampu velmi dobře použít ke čtení v posteli nebo na pohovce. Pokud chcete ušetřit místo na stole, doporučujeme vám ho připevnit na zeď pomocí Cobry. – USB nabíječka 5V 1,2 mA Tato praktická nástěnná lampa byla navržena britským designovým štítkem Innermost, který byl založen v Londýně v roce 1999. Cobra získala ocenění v roce 2014 a byla vítězem v kategorii Profesionální produktový design. Oblíbený a akční kousek lze sehnat snadno tady na našem webu v oblíbené kategorii nástěnná svítidla! Najděte si ještě podobné produkty ve zmíněné rubrice na pár kliknutí! U nás nabízíme více, u nás totiž najdete další prověřené produkty od výrobce Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Innermost má kvalitní sortiment

Často hledaný produkt máte možnost najít právě teď tady na webu v oblíbené kategorii nástěnná svítidla! Mrkněte na ještě podobné produkty ze zmíněné sekce v akci. Tento vyjímečný výrobce Innermost vám nabízí vysoce kvalitní sortiment. To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás více produktů od dodavatele Innermost. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní a oblíbený produkt Innermost Cobra 45 Nude LED nástěnné světlo černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, 2.5W, L: získáte ještě tu na stránkách ve známé sekci nástěnná svítidla! Připravili jsme skvělé kusy ve zmiňované kategorii za akční cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Innermost má ve stále nabídkce prvotřídní výrobky.

Tento velmi oblíbený produkt Innermost Cobra 45 Nude LED nástěnné světlo černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, 2.5W, L: 9 cm, K: 54cm jde koupit přímo na našich stránkách v oblíbené rubrice nástěnná svítidla! Připravili jsme pro vás skvělé kusy ve zmíněné kategorii jednoduše online! Výrobce Innermost dlouhodobě vyrábí kvalitní zboží . Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží značky Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Často hledaný produkt získáte právě teď tady a teď na našich stránkách v populární rubrice nástěnná svítidla! Připravili jsme jiné kousky ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu.
Tento oblíbený produkt Innermost Cobra 45 Nude je k získání nyní na našich stránkách v populární sekci nástěnná svítidla. Nyní najdete ostatní kousky ve zmiňované sekci za super peníze! Možná hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás více produktů od dodavatele Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní výrobek Innermost Cobra 45 Nude LED nástěnné světlo černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, 2.5W, L: 9 cm, K: 54cm od značky s dobrým jménem Innermost snadno můžete získat tady teď v akci! Právě teď jen za 5 899 Kč.