Innermost Cobra 45 Nude LED nástěnné světlo bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, 2.5W, L: 9 cm, K: 54cm

Flexibilní LED nástěnné svítidlo Cobra 45 Nude s připojením USB LED nástěnné svítidlo Cobra 45 Nude je flexibilní osvětlovací... více informací »
Innermost Cobra 45 Nude LED nástěnné světlo bílá
Značka: Innermost
5 899 Kč
Ověřit dostupnost
Flexibilní LED nástěnné svítidlo Cobra 45 Nude s připojením USB LED nástěnné svítidlo Cobra 45 Nude je flexibilní osvětlovací...

Flexibilní LED nástěnné svítidlo Cobra 45 Nude s připojením USB LED nástěnné svítidlo Cobra 45 Nude je flexibilní osvětlovací prvek, který nenechává téměř nic na přání. Vyrobeno z hliníku a oceli, zaujme nejen svou robustností, ale především svou elegancí a stylem a kombinuje moderní technologie s přitažlivým designem. Flexibilní rameno, které lze pohybovat všemi směry, vychází z diskrétního držáku ve tvaru kapky. Na horním konci se zavírá zploštělým válcovaným otvorem, ve kterém je nainstalován teplý bílý světelný zdroj LED. V této souvislosti lze také navázat spojení se stejnojmenným hadem. Mobilita je jen jedním z vrcholů této nástěnné lampy – smartphone nebo tablet lze snadno nabíjet prostřednictvím integrovaného připojení USB pomocí kabelu USB, takže je lampa ideální do ložnice jako praktický společník vedle postele. Kromě toho je na nástěnném držáku integrován vypínač, pomocí kterého je pohodlně možné stmívání a snadné zapnutí a vypnutí. Díky cílenému a selektivnímu světlu lze lampu velmi dobře použít ke čtení v posteli nebo na pohovce. Pokud chcete ušetřit místo na stole, doporučujeme vám ho připevnit na zeď pomocí Cobry. – USB nabíječka 5V 1,2 mA Tato praktická nástěnná lampa byla navržena britským designovým štítkem Innermost, který byl založen v Londýně v roce 1999. Cobra získala ocenění v roce 2014 a byla vítězem v kategorii Profesionální produktový design.
Tento vynikající produkt Innermost Cobra 45 Nude LED nástěnné světlo bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, 2.5W, L: 9 cm, K: 54cm máte možnost pořídit rovnou tady u nás v kategorii nástěnná svítidla. Podívejte se na nové produkty ve zmiňované kategorii za outletovou cenu.

Tento oblíbený výrobek získáte prostě tady na našich stránkách zařazený v rubrice nástěnná svítidla! Nyní můžete najít unikátní výrobky ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu! To však není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také další prověřené produkty značky Innermost. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Super kousek Innermost Cobra 45 Nude jde sehnat právě zde na našich stránkách v sekci nástěnná svítidla! Vyberte si zlevněné produkty z naší rubriky za super ceny. Populární výrobce Innermost pro své zákazníky poskytuje top výrobky. Udělejte radost sami sobě!
Akční a ve slevě kus Innermost Cobra 45 Nude LED nástěnné světlo bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, 2.5W, L: 9 jde pořídit zrovna tu umístěný v rubrice nástěnná svítidla. Získejte kvalitní produkty z této kategorie jednoduše online. Oblíbená značka Innermost má k dispozici kvalitní produkty ! Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento nejprodávanější výrobek Innermost Cobra 45 Nude LED nástěnné světlo bílá, jde pořídit teď na našich stránkách zařazený v kategorii nástěnná svítidla! Prozkoumejte další kusy z této známé kategorie ve výhodné akci. Značka Innermost vám představuje skvělý sortiment. za neuvěřitelně výhodné ceny! Často hledaný kousek Innermost Cobra 45 Nude LED nástěnné světlo bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, lze nakoupit také tady u nás umístěný v rubrice nástěnná svítidla! Najděte si zlevněné zboží z této sekce za super peníze! Tato značka Innermost svým zákazníkům dodává skvělé produkty za příznivé ceny. A tady je důkaz! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také další prověřené produkty značky Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento levný produkt Innermost Cobra 45 Nude LED nástěnné světlo bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, 2.5W, L: 9 cm, K: 54cm můžete nakoupit ještě tady u nás v oblíbené kategorii nástěnná svítidla! Podívejte se na parádní produkty z této populární sekce za super peníze! Významný dodavatel Innermost dlouhodobě dodává kvalitní výrobky za skutečně nízé ceny. Udělejte si radost! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od výrobce Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Akční produkt Innermost Cobra 45 Nude LED nástěnné světlo bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, 2.5W, L: 9 cm, K: 54cm získáte právě teď tady a teď na našem webu ve známé kategorii nástěnná svítidla. Nyní můžete získat ostatní produkty z naší sekce snadno online. Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete další skvělé zboží od dodavatele Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Innermost Cobra 45 Nude LED nástěnné světlo bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, 2.5W, L: 9 cm, K: 54cm od dodavatele se skvělou pověstí Innermost snadno seženete v naší internetové nabídce za zcela nejnižší cenu! Ceny již od 5 899 Kč.