Innermost Circus 56 závěsné světlo, šedá/bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 15W, K: 31cm

Závěsná lampa Circus 56 se širokým stínidlem ve stylu viktoriánského stanu Tato klasická závěsná lampa Circus se skládá z... více informací »
Innermost Circus 56 závěsné světlo
Značka: Innermost
13 399 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Circus 56 se širokým stínidlem ve stylu viktoriánského stanu Tato klasická závěsná lampa Circus se skládá z...

Závěsná lampa Circus 56 se širokým stínidlem ve stylu viktoriánského stanu Tato klasická závěsná lampa Circus se skládá z neprůhledného hliníkového stínítka, které je široce otevřené směrem dolů a je proto ideální pro osvětlení jídelních stolů. Díky otevřenému designu zdobí a doplňují vzhled zejména dekorativní žárovky. Strukturovaný povrch je v přímém kontrastu s hladkým, různě zbarveným vnitřkem. Jejich vzhled je založen na tvaru viktoriánských cirkusových stanů. Circus je nenápadný, ale efektivní světelný prvek, který lze snadno integrovat do mnoha koncepcí vybavení a který také umocňuje jemnou postavu ve veřejných prostorách. V závislosti na výběru zdroje světla lze vytvořit širokou škálu nálad. Britská společnost pro designové Innermost byla založena v roce 1999 Stevem Jonesem a Russellem Cameronem v Londýně a spolupracuje se známými designéry z celého světa. Blízkost výrobního procesu a použití pečlivě vybraných materiálů jsou pro ně velmi důležité. Stojí za vyloženě vzpurnými světly, která vždy vyniknou. Tento skvělý produkt najdete právě zde u nás v kategorii závěsná světla. Nyní si můžete vybrat podobné kousky z této známé sekce za outletovou cenu. Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od značky Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Významný výrobce Innermost vám může nabídnout top produkty Tento skvělý kus Innermost Circus 56 závěsné světlo, šedá/bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 15W, K: 31cm máte možnost pořídit přímo tady na webu umístěný v sekci závěsná světla! Připravili jsme ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za super ceny. U zákazníků oblíbený výrobce Innermost může nabídnout velmi kvalitní sortiment Máme toho více, prozkoumejte u nás další prověřené produkty od výrobce Innermost. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Zlevněný kousek Innermost Circus 56 závěsné světlo, šedá/bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, máte možnost sehnat zrovna tu na stránkách umístěný v sekci závěsná světla! Připravili jsme ostatní zboží ze zmíněné sekce v akci! U nás nabízíme více, podívejte se taky na další kvalitní produkty od značky Innermost. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Innermost má ve stále nabídkce kvalitní produkty Přesvědčte se sami! Kvalitní výrobek Innermost Circus 56 závěsné světlo, šedá/bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 15W, je k dostání bezprostředně tu na našich stránkách ve známé rubrice závěsná světla. Nyní můžete získat oblíbené výrobky ze zmíněné rubriky za příznivou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od dodavatele Innermost. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt je k sehnání teď tady u nás v populární sekci závěsná světla! Pořiďte si jiné produkty z této oblíbené rubriky za rozumné peníze. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky značky Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Nejprodávanější produkt Innermost Circus 56 závěsné světlo, šedá/bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, máte možnost pořídit rovněž tady u nás umístěný v sekci závěsná světla! Pořiďte si ještě jiné kusy z této kategorie za výhodnou cenu!
Tento vynikající produkt Innermost Circus 56 závěsné světlo, šedá/bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 15W, K: 31cm jde koupit mimo jiné tu na stránkách v oblíbené kategorii závěsná světla! Nyní koupíte ještě jiné produkty z této kategorie za extra cenu! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky více kousků od značky Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Innermost Circus 56 závěsné světlo, šedá/bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 15W, K: 31cm od společnosti se zárukou kvality Innermost jednoduše naleznete zde nyní za rozumné peníze. Ceny již od 13 399 Kč.