Innermost Bud LED stolní lampa, přenosná, Ocean, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát, 1W, K: 20.2cm

Designová stolní lampa Bud - napájená z baterie a stmívatelná ve třech stupních Přenosná, stmívatelná a s designem, který lze... více informací »
Innermost Bud LED stolní lampa
Značka: Innermost
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
Designová stolní lampa Bud - napájená z baterie a stmívatelná ve třech stupních Přenosná, stmívatelná a s designem, který lze...

Designová stolní lampa Bud – napájená z baterie a stmívatelná ve třech stupních Přenosná, stmívatelná a s designem, který lze kombinovat mnoha způsoby – tak se prezentuje stolní lampa Bud navržená Melissou Yip. Skládá se z barevné válcovité základny, která se otevírá v horní části a odhaluje sférický opálový odstín. Jeho vnitřní LED světelný zdroj lze přepínat a ztlumit zatlačením na stínidlo rukou. Díky dobíjecí baterii lze Bud umístit variabilně a může tak obohatit jakékoli požadované místo jako dekorativní doplněk a světelný akcent – od stolu v obývacím pokoji přes parapet až po polici v ložnici. – Včetně dobíjecí baterie: Ni-MH 3,6 V / 2 000 mAh – Včetně nabíjecího kabelu micro USB – Spínání a stmívání: vypnuto, 25%, 50%, 100% – Životnost baterie: 5 h při 100%, 10 h při 50%, 20 h při 25% – Doba nabíjení: 5 h
Tento vynikající výrobek Innermost Bud LED stolní lampa, přenosná, Ocean, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát, 1W, K: 20.2cm jde nakoupit pohodlně tady u nás v oblíbené rubrice stolní lampy! Vyberte si parádní kusy z této známé kategorie za extra cenu. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více. U nás najdete další vybrané kousky od výrobce Innermost. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný kousek Innermost Bud LED stolní lampa, přenosná, Ocean, Obývací pokoj / naleznete taky tady a teď na našem webu umístěný v rubrice stolní lampy! Mrkněte na ostatní produkty z naší sekce za výhodné peníze! Dodavatel Innermost poskytuje top produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.
Ve slevě produkt Innermost Bud LED stolní lampa, přenosná, Ocean, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát, 1W, K: 20.2cm je k získání snadno na webu ve známé kategorii stolní lampy. Nyní si můžete vybrat zlevněné zboží ve zmíněné sekci za rozumné peníze.
Neodolatelný produkt Innermost Bud LED stolní lampa, přenosná, Ocean, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát, 1W, K: 20.2cm lze zakoupit aktuálně u nás ve známé sekci stolní lampy! Máme pro vás další produkty z této oblíbené kategorie za nejnižší cenu. U nás nabízíme více, u nás totiž najdete další prověřené zboží od výrobce Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Tento výjimečný produkt Innermost Bud LED stolní lampa, přenosná, Ocean, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát, 1W, K: 20.2cm máte možnost najít právě tady a teď na našich stránkách v rubrice stolní lampy! Nyní koupíte další kousky ve zmíněné rubrice jednoduše online. U nás vám nabízíme více, mrkněte na další kvalitní kousky od dodavatele Innermost. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt lze pořídit rovnou tady na našich stránkách v populární kategorii stolní lampy! Nyní koupíte ještě jiné zboží ve zmiňované sekci za výhodnou cenu. Významný výrobce Innermost pro své zákazníky prodává top zboží.! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.
Výjimečný výrobek Innermost Bud LED stolní lampa, přenosná, Ocean, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát, 1W, K: 20.2cm je k získání bezstarostně tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii stolní lampy! Připravili jsme parádní produkty ve zmiňované kategorii za rozumné peníze. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další produkty od dodavatele Innermost. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Innermost vám může nabídnout velmi kvalitní sortiment . A to ještě není vše. Velmi žádaný produkt máte možnost dostat právě teď tu na stránkách v populární sekci stolní lampy! Máme pro vás ještě další zboží ve zmiňované kategorii v akci! Hodně oblíbený produkt máte možnost pořídit nyní u nás v kategorii stolní lampy! Podívejte se na unikátní zboží z naší rubriky za outletovou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás další skvělé kousky značky Innermost. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Innermost Bud LED stolní lampa, přenosná, Ocean, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát, 1W, K: 20.2cm od společnosti s výborným jménem Innermost seženete zrovna dneska v akci! V akci za 2 699 Kč.