Innermost Bud LED stolní lampa, přenosná, Fluro, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát, 1W, K: 20.2cm

Designová stolní lampa Bud - napájená z baterie a stmívatelná ve třech stupních (ukázkové zboží) Přenosná, stmívatelná a s... více informací »
Innermost Bud LED stolní lampa
Značka: Innermost
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
Designová stolní lampa Bud - napájená z baterie a stmívatelná ve třech stupních (ukázkové zboží) Přenosná, stmívatelná a s...

Designová stolní lampa Bud – napájená z baterie a stmívatelná ve třech stupních (ukázkové zboží) Přenosná, stmívatelná a s designem, který lze kombinovat mnoha způsoby – tak se prezentuje stolní lampa Bud navržená Melissou Yip. Skládá se z barevné válcovité základny, která se otevírá v horní části a odhaluje sférický opálový odstín. Jeho vnitřní LED světelný zdroj lze přepínat a ztlumit zatlačením na stínidlo rukou. Díky dobíjecí baterii lze Bud umístit variabilně a může tak obohatit jakékoli požadované místo jako dekorativní doplněk a světelný akcent – od stolu v obývacím pokoji přes parapet až po polici v ložnici. – Včetně dobíjecí baterie: Ni-MH 3,6 V / 2 000 mAh – Včetně nabíjecího kabelu micro USB – Spínání a stmívání: vypnuto, 25%, 50%, 100% – Životnost baterie: 5 h při 100%, 10 h při 50%, 20 h při 25% – Doba nabíjení: 5 h
Tento akční produkt jde koupit rovnou na stránkách v oblíbené sekci stolní lampy. Pořiďte si ještě jiné výrobky z této populární kategorie ve výprodejové akci. Věhlasný dodavatel Innermost vás obohatí o vynikající produkty. Nakupujte výhoděn u nás! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na více kousků od značky Innermost. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Akční a ve slevě výrobek seženete právě na našich stránkách ve známé rubrice stolní lampy. Nyní koupíte jiné produkty z této populární kategorie za výborné peníze! Mezi zákazníky oblíbená značka Innermost vyrábí skvělé výrobky Přesvědčte se sami.
Tento výjimečný produkt Innermost Bud LED stolní lampa, přenosná, máte možnost najít právě teď tu na webu zařazený v kategorii stolní lampy. Připravili jsme zlevněné zboží ve zmíněné kategorii za extra cenu.

Zlevněný výrobek Innermost Bud LED stolní lampa, přenosná, Fluro, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát, 1W, K: 20.2cm od dodavatele zboží Innermost snadno můžete pořídit momentálně na webu za akční cenu! Nabídka již od 2 699 Kč.