Innermost Boule závěsné světlo, chrom, Obývací pokoj / jídelna, nerezová ocel, GU10, 12W, K: 13cm

Designová závěsná lampa Boule, minimalistická a moderní Ať už jako jediné světlo, nebo v kombinaci s několika těmito... více informací »
Innermost Boule závěsné světlo
Značka: Innermost
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Designová závěsná lampa Boule, minimalistická a moderní Ať už jako jediné světlo, nebo v kombinaci s několika těmito...

Designová závěsná lampa Boule, minimalistická a moderní Ať už jako jediné světlo, nebo v kombinaci s několika těmito jedinečně krásnými závěsnými svítidly – Boule přivádí světlo přesně tam, kde je potřeba, a obklopuje světelný zdroj estetickým tělem. Kulovitá a do vysokého lesku vyleštěná jednoduchá lampa z nerezové oceli inspiruje svým opleteným kabelem připevněným k nálevkovitému vrchlíku. Díky čtyřmetrové délce kabelu jej lze během instalace libovolně zkrátit a přizpůsobit okolnostem. Stínidlo je otevřené pouze ve spodní části a nepropouští světlo do okolí – místo toho povrch odráží vlivy v okolí a zrcadlí je. Světelný paprsek směřuje přímo dolů a osvětluje povrchy stolů a pultů v soukromých i veřejných prostorách. – vhodné pro žárovky GU10 o průměru 5 cm a délce < 6,2 cm. Návrhář Steve Jones založil v roce 1999 společně s Russellem Cameronem společnost Innermost, která je známá neobvyklými a inovativními návrhy osvětlení. Svítidla by měla být schopna jít s dobou a být vždy moderní. Blízkost procesu a výroby a výběr vhodných materiálů je jen jedním z důležitých bodů, které designéři společnosti Innermost sledují. Tento akční produkt Innermost Boule závěsné světlo, chrom, Obývací pokoj / jídelna, nerezová ocel, GU10, 12W, K: 13cm naleznete bez problémů tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii závěsná světla. Připravili jsme vyjímečné výrobky z naší sekce ve výhodné akci. Kvalitní a oblíbený produkt Innermost Boule závěsné světlo, jde pořídit jednoduše tu na našich stránkách zařazený v rubrice závěsná světla. Nyní koupíte unikátní výrobky ve zmiňované sekci za super ceny! Populární výrobce Innermost dodává špičkový sortiment. se zárukou. Akční kus Innermost Boule závěsné světlo, chrom, Obývací pokoj / jídelna, nerezová ocel, GU10, 12W, lze získat rovněž tady na webu ve známé rubrice závěsná světla! Vyberte si parádní výrobky z této rubriky za nejlepší ceny. Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od výrobce Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Innermost dlouhodobě prodává prvotřídní produkty.! Podívejte se sami. Tento akční produkt naleznete v pohodě tady na našem webu v sekci závěsná světla. Máme pro vás ještě další kousky z této populární kategorie za nejlepší ceny.
Často hledaný kousek je k získání již dnes na webu v kategorii závěsná světla! Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z naší sekce za příznivou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! U nás najdete další kvalitní kousky od dodavatele Innermost. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka Innermost vám může poskytnout vynikající sortiment. za super peníze. Udělejte si radost. Ve slevě tento produkt je k sehnání zrovna na webu umístěný v kategorii závěsná světla. Nyní koupíte ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii v akci! U nás vám nabízíme více, mrkněte na více produktů od výrobce Innermost. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kousek Innermost Boule závěsné světlo, chrom, Obývací pokoj / jídelna, nerezová ocel, GU10, 12W, K: 13cm od společnosti s výborným jménem Innermost jednoduše můžete pořídit právě teď u nás trvale výhodně! Nyní pořídíte od 3 299 Kč.