Innermost Boule závěsné světlo, černá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, nerezová ocel, GU10, 12W, K: 13cm

Designová závěsná lampa Boule, minimalistická a moderní Ať už jako jediné světlo, nebo v kombinaci s několika těmito... více informací »
Innermost Boule závěsné světlo
Značka: Innermost
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Designová závěsná lampa Boule, minimalistická a moderní Ať už jako jediné světlo, nebo v kombinaci s několika těmito...

Designová závěsná lampa Boule, minimalistická a moderní Ať už jako jediné světlo, nebo v kombinaci s několika těmito jedinečně krásnými závěsnými svítidly – Boule přivádí světlo přesně tam, kde je potřeba, a obklopuje světelný zdroj estetickým tělesem. Kulovitá a do vysokého lesku vyleštěná jednoduchá lampa z nerezové oceli inspiruje svým opleteným kabelem připevněným k nálevkovitému vrchlíku. Díky čtyřmetrové délce kabelu jej lze během instalace libovolně zkrátit a přizpůsobit okolnostem. Stínidlo je otevřené pouze ve spodní části a nepropouští světlo do okolí – místo toho povrch odráží vlivy v okolí a zrcadlí je. Světelný paprsek směřuje přímo dolů a osvětluje povrchy stolů a pultů v soukromých i veřejných prostorách. – vhodné pro žárovky GU10 o průměru 5 cm a délce < 6,2 cm. Návrhář Steve Jones založil v roce 1999 společně s Russellem Cameronem společnost Innermost, která je známá neobvyklými a inovativními návrhy osvětlení. Svítidla by měla být schopna jít s dobou a být vždy moderní. Blízkost procesu a výroby a výběr vhodných materiálů je jen jedním z důležitých bodů, které designéři společnosti Innermost sledují.
Vysoce kvalitní produkt jde pořídit taky tu na našich stránkách v kategorii závěsná světla! Nyní koupíte ještě podobné zboží ve zmíněné kategorii za extra cenu! Tento vyjímečný výrobce Innermost pro své zákazníky prodává prvotřídní sortiment Udělejte si radost!
Kvalitní a žádaný produkt Innermost Boule závěsné světlo, černá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, nerezová je k dostání bezstarostně na stránkách v oblíbené rubrice závěsná světla. Mrkněte na unikátní produkty z naší rubriky za výhodné peníze. V očích zákazníků populární značka Innermost vám poskytuje velmi kvalitní výrobky Nakupujte výhoděn u nás! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete další skvělé zboží od výrobce Innermost. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Žádaný produkt Innermost Boule závěsné světlo, černá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, můžete získat již dnes tady u nás v kategorii závěsná světla! Nyní můžete získat parádní výrobky ze zmíněné kategorie v bezva akci! To ale není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na další zboží od dodavatele Innermost. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Oblíbený výrobek můžete dostat také tady u nás zařazený v sekci závěsná světla. Nyní si můžete koupit nové kusy ve zmiňované kategorii za rozumné peníze!
Zlevněný produkt Innermost Boule závěsné světlo, černá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, nerezová ocel, GU10, 12W, K: 13cm můžete získat snadno tady na našich stránkách v populární kategorii závěsná světla! Vyberte si zlevněné výrobky z této sekce za nejlepší ceny. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další kvalitní kousky značky Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbený dodavatel Innermost má v nabídce kvalitní produkty se zárukou. Vždyť to vidíte sami!

Nejprodávanější produkt máte možnost získat rovněž tu v populární kategorii závěsná světla! Nyní pořídíte skvělé výrobky ze zmíněné kategorie ve slevě. To není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás totiž najdete více kousků od dodavatele Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Dodavatel Innermost dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní zboží.. Však to vidíte sami! Hodně oblíbený kus Innermost Boule závěsné světlo, černá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, nerezová ocel, GU10, 12W, K: 13cm jde získat bez problémů tady na webu v populární rubrice závěsná světla! Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží ve zmíněné rubrice za outletovou cenu.
Tento oblíbený produkt Innermost Boule závěsné světlo, černá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, nerezová ocel, GU10, 12W, K: 13cm můžete najít zrovna tu umístěný v kategorii závěsná světla. Najděte si vyjímečné kusy z této známé rubriky za výhodné peníze. Tato vyjímečná značka Innermost vám může nabídnout kvalitní produkty za akční ceny. To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na více kousků od výrobce Innermost. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Innermost Boule závěsné světlo, černá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, nerezová ocel, GU10, 12W, K: 13cm od společnosti se zárukou kvality Innermost lze pořídit tady teď za mimořádně nízkou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 3 299 Kč.