Innermost Boule závěsné světlo, bílá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, nerezová ocel, GU10, 12W, K: 13cm

Designová závěsná lampa Boule, minimalistická a moderní Ať už jako jediné světlo, nebo v kombinaci s několika těmito... více informací »
Innermost Boule závěsné světlo
Značka: Innermost
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Designová závěsná lampa Boule, minimalistická a moderní Ať už jako jediné světlo, nebo v kombinaci s několika těmito...

Designová závěsná lampa Boule, minimalistická a moderní Ať už jako jediné světlo, nebo v kombinaci s několika těmito jedinečně krásnými závěsnými svítidly – Boule přivádí světlo přesně tam, kde je potřeba, a obklopuje světelný zdroj estetickým tělem. Kulovité a do vysokého lesku vyleštěné jednoduché svítidlo z nerezové oceli inspiruje svým opleteným kabelem připevněným k nálevkovitému vrchlíku. Díky čtyřmetrové délce kabelu jej lze během instalace libovolně zkrátit a přizpůsobit okolnostem. Stínidlo je otevřené pouze ve spodní části a nepropouští světlo do okolí – místo toho povrch odráží vlivy v okolí a zrcadlí je. Světelný paprsek směřuje přímo dolů a osvětluje povrchy stolů a pultů v soukromých i veřejných prostorách. – vhodné pro žárovky GU10 o průměru 5 cm a délce < 6,2 cm. Návrhář Steve Jones založil v roce 1999 společně s Russellem Cameronem společnost Innermost, která je známá neobvyklými a inovativními návrhy osvětlení. Svítidla by měla být schopna jít s dobou a být vždy moderní. Blízkost procesu a výroby a výběr vhodných materiálů je jen jedním z důležitých bodů, které designéři společnosti Innermost sledují. Neodolatelný kousek lze získat také tady u nás umístěný v rubrice závěsná světla! Najděte si zcela nové zboží z naší rubriky za výhodnou cenu. Naše nabídka je široká, mrkněte na další zboží od dodavatele Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento nejprodávanější kousek je dostupný bezstarostně tady na stránkách v populární kategorii závěsná světla! Nyní koupíte ještě ostatní zboží z této populární kategorie za outletovou cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další skvělé kousky od značky Innermost. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Innermost vás obohatí o velmi kvalitní sortiment
Hodně povedený výrobek Innermost Boule závěsné světlo, bílá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, nerezová ocel, máte možnost dostat bezprostředně tu na našem webu zařazený v sekci závěsná světla! Nyní můžete získat ještě jiné zboží z této rubriky za super ceny. To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od výrobce Innermost. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Innermost Boule závěsné světlo, bílá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, jde sehnat pohodlně tu ve známé sekci závěsná světla! Podívejte se na parádní produkty ve zmíněné kategorii za rozumné peníze! Tato značka Innermost svým zákazníkům dodává špičkové produkty. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od výrobce Innermost. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Zajímavý produkt Innermost Boule závěsné světlo, bílá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, nerezová ocel, GU10, 12W, máte možnost pořídit bez problémů na webu umístěný v sekci závěsná světla. Máme pro vás ještě podobné produkty z této kategorie ve výprodejové akci. To není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás totiž najdete další vybrané kousky značky Innermost. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Innermost vám představuje vysoce kvalitní sortiment Tento vynikající kousek Innermost Boule závěsné světlo, bílá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, nerezová ocel, GU10, 12W, K: 13cm můžete sehnat bez obtíží u nás v populární rubrice závěsná světla! Podívejte se na oblíbené kusy z této oblíbené sekce za příznivou cenu. Oblíbená značka Innermost vám může nabídnout vysoce kvalitní výrobky. Tento žádaný produkt Innermost Boule závěsné světlo, bílá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, nerezová můžete pořídit zrovna tady na našich stránkách v kategorii závěsná světla! Nyní si můžete vybrat ještě další produkty z této populární rubriky v akci.
Tento zlevněný produkt Innermost Boule závěsné světlo, bílá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, nerezová ocel, GU10, 12W, K: 13cm je dostupný prostě na našem webu umístěný v rubrice závěsná světla! Nyní pořídíte kvalitní výrobky z této oblíbené kategorie za akční cenu. Oblíbený kus máte možnost nakoupit bezprostředně tady na webu umístěný v sekci závěsná světla! Najděte si akční zboží z této populární kategorie z pohodlí domova.

Unikátní a oblíbený kousek Innermost Boule závěsné světlo, bílá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, nerezová ocel, GU10, 12W, K: 13cm značky Innermost můžete nakoupit právě teď u nás extra výhodně. Levně za 3 299 Kč.