Innermost Bolt LED nástěnné světlo, bílá, stmívač, Chodba, hliník, 13W, L: 12.5 cm, K: 14cm

Bílé LED nástěnné světlo Bolt s efektivním světlem Toto jednoduché nástěnné LED svítidlo Bolt, vybavené tenkým hliníkovým... více informací »
Innermost Bolt LED nástěnné světlo
Značka: Innermost
5 199 Kč
Ověřit dostupnost
Bílé LED nástěnné světlo Bolt s efektivním světlem Toto jednoduché nástěnné LED svítidlo Bolt, vybavené tenkým hliníkovým...

Bílé LED nástěnné světlo Bolt s efektivním světlem Toto jednoduché nástěnné LED svítidlo Bolt, vybavené tenkým hliníkovým profilem a jemnými průmyslovými vlastnostmi, přesvědčí přes palubu. Na viditelné přední straně lze čtyři šrouby vidět jako dekorativní zvýraznění. Celá v bílé barvě nenápadně zapadá do jakéhokoli konceptu vybavení a vytváří příjemné, selektivní světlo. Na horním konci profilu část vyčnívá mírně do místnosti v pravém úhlu a je nahoře vybavena kulatým světelným zdrojem LED. Výsledkem je, že vyzařuje nahoru pod úhlem 120 °. Alternativně lze nástěnnou lampu instalovat i obráceně, čímž se vytvoří stropní světlo, které zajišťuje nepřímé osvětlení podlahové plochy. – stmívatelné pomocí stmívačů s přední a zadní hranou, stejně jako TRIAC Lampu navrhl spoluzakladatel Steve Jones, který od roku 1999 provozuje Innermost společně s Russellem Cameronem. Dokázali jste spojit mnoho mezinárodních designérů z celého světa a navrhnout různorodá a inovativní světla s tím jistým něčím. Exkluzivní výrobek Innermost Bolt LED nástěnné světlo, bílá, stmívač, Chodba, hliník, 13W, L: 12.5 cm, K: 14cm máte možnost pořídit bezstarostně tu na stránkách zařazený v rubrice nástěnná svítidla. Máme pro vás parádní kusy ze zmíněné rubriky za outletovou cenu! Významná značka Innermost vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní sortiment
Exkluzivní produkt Innermost Bolt LED nástěnné světlo, bílá, stmívač, Chodba, hliník, 13W, L: 12.5 cm, K: 14cm máte možnost koupit pohodlně na webu v populární kategorii nástěnná svítidla. Nyní můžete získat unikátní kousky ze zmíněné rubriky za rozumné peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete více skvělých produktů od značky Innermost. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Innermost svým zákazníkům nabízí prvotřídní produkty Však to vidíte sami.

Kvalitní a velmi žádaný produkt máte možnost najít teď na stránkách v oblíbené rubrice nástěnná svítidla. Vyberte si ještě jiné produkty z této populární kategorie za super cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Innermost prodává vynikající výrobky A tady je důkaz. Máme toho více, mrkněte také na další prověřené kousky od výrobce Innermost. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento diskontní kousek Innermost Bolt LED nástěnné světlo, bílá, stmívač, Chodba, hliník, 13W, L: 12.5 cm, K: 14cm lze nakoupit bezstarostně na stránkách v oblíbené kategorii nástěnná svítidla. Mrkněte na ještě další produkty z této sekce za internetové ceny! U nás nabízíme více, podívejte se taky na další kousky od dodavatele Innermost. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Innermost má na skladě kvalitní výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.
Zajímavý kus Innermost Bolt LED nástěnné světlo, lze pořídit ještě tady u nás ve známé sekci nástěnná svítidla. Prozkoumejte akční produkty ve zmíněné sekci v akci. Známý výrobce Innermost svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní zboží Podívejte se sami! Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. U nás najdete další kvalitní produkty od výrobce Innermost. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní kousek Innermost Bolt LED nástěnné světlo, bílá, stmívač, Chodba, hliník, 13W, L: 12.5 cm, K: 14cm od oblíbené značky Innermost jde získat tady teď pořád výhodně! Nyní nakoupíte za 5 199 Kč.