Ingo Maurer Yoruba Rose Floor LED stojací lampa, Obývací pokoj / jídelna, papír, kov, nerezová ocel, silikon, 9W, L: 50 cm, K: 160cm

Výškově nastavitelná stojací lampa LED Yoruba Rose Floor z vysoce kvalitního papíru Papír, kov, nerezová ocel a silikon jsou... více informací »
Ingo Maurer Yoruba Rose Floor LED stojací lampa
Značka: Ingo Maurer
37 799 Kč
Ověřit dostupnost
Výškově nastavitelná stojací lampa LED Yoruba Rose Floor z vysoce kvalitního papíru Papír, kov, nerezová ocel a silikon jsou...

Výškově nastavitelná stojací lampa LED Yoruba Rose Floor z vysoce kvalitního papíru Papír, kov, nerezová ocel a silikon jsou vysoce kvalitní materiály, ze kterých byla podlahová LED lampa Yoruba Rose Floor ručně vyrobena. Společnost Ingo Maurer klade velký důraz na vybrané materiály, což je u stojací lampy Yoruba Rose Floor patrné například na materiálu stínidla. Stejně jako u všech svítidel řady MaMo Nouchies je stínidlo vyrobeno z ručně vyráběného japonského papíru, který je v manufaktuře Dagmar Mombach pečlivě zpracováván, dokud nedosáhne požadovaného tvaru. Speciální modul LED vyvinula rovněž společnost Ingo Maurer GmbH; obsahuje chladič, takže stínítko není poškozeno. Charakteristickým znakem této kolekce a stojací lampy LED je fascinující stínítko. Rýhovaná struktura povrchu japonského papíru v kombinaci se světlem, které skrz papír jemně prosvítá, vytváří účinnou hru světla a stínu, stejně jako výšek a hloubek. Yoruba Rose Floor zaručuje útulné a měkké světlo v obývacích pokojích a ložnicích, ale také v restauracích a hotelech. I ve vypnutém stavu je svítidlo díky svému speciálnímu stínítku poutavé. – Nastavitelná výška v rozmezí 130 až 160 cm Papír je neupravený přírodní produkt, proto jsou menší inkluze a zahuštění způsobeny ruční prací a představují kvalitní prvek svítidla. Každá lampa je proto jedinečná a musí být chráněna před vlhkostí, extrémním slunečním zářením a silným průvanem. Svítidlo je stmívatelné, takže jas velmi rychlého barevného světla lze upravit podle nálady.Zcela unikátní produkt máte možnost sehnat přímo tady a teď na našich stránkách v populární rubrice stojací lampy! Nyní získáte nové kusy z této známé kategorie snadno online.
Hodně prodávaný produkt Ingo Maurer Yoruba Rose Floor LED stojací lampa, Obývací pokoj / jídelna, papír, kov, nerezová ocel, silikon, 9W, L: je k sehnání snadno tu na našem webu ve známé kategorii stojací lampy! Najděte si vyjímečné produkty z této sekce za parádní cenu. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také více produktů od výrobce Ingo Maurer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní kus Ingo Maurer Yoruba Rose Floor LED stojací lampa, Obývací pokoj / jídelna, papír, kov, nerezová ocel, silikon, 9W, L: 50 cm, K: 160cm od výrobce Ingo Maurer získáte právě dnes skutečně výhodně! Aktuálně stojí u nás 37 799 Kč.