Ingo Maurer Wo-Tum-Bu 2 – LED stojací lampa, Obývací pokoj / jídelna, papír, beton, kov, nerez, plast, sklolaminátová clona, 9W, K: 120cm

Designová LED stojací lampa Wo-Tum-Bu 2 se stmívačem z japonského papíru - ručně vyráběná LED podlahová lampa ve tvaru kukly... více informací »
Ingo Maurer Wo-Tum-Bu 2 - LED stojací lampa
Značka: Ingo Maurer
32 899 Kč
Ověřit dostupnost
Designová LED stojací lampa Wo-Tum-Bu 2 se stmívačem z japonského papíru - ručně vyráběná LED podlahová lampa ve tvaru kukly...

Designová LED stojací lampa Wo-Tum-Bu 2 se stmívačem z japonského papíru – ručně vyráběná LED podlahová lampa ve tvaru kukly Wo-Tum-Bu 2 je jednou z lamp ze slavné kolekce MaMo Nouchies, kterou Ingo Maurer společně s návrhářkou Dagmar Mombachovou v roce 1998. Všechna světla v této kolekci mají jednu společnou věc: komplikovaně zpracovaný odstín z tenkého japonského papíru. Trvá několik pracovních kroků, než má organicky vypadající stínidlo konečnou podobu. Citlivý papír je přirozený. Je nakreslena, složena a ručně tvarována, dokud není kuželovitý tvar deštníku dokonalý. Metoda zpracování je založena na tradiční japonské barvicí technice textilu a je dokonce chráněna patentem. Ačkoli všechny odstíny vypadají stejně, každá jednotlivá lampa je jedinečná. Charakteristický odstín Wo-Tum-Bu 2 je založen na pevném betonovém podkladu, který je v ostrém kontrastu s tenkým odstínem papíru. Nepopiratelný a těžký zajišťuje, že stojací lampa stojí bezpečně. S citlivým deštníkem však musí být zacházeno velmi opatrně, ale také s betonovým podkladem. Beton nesmí přijít do styku s tuky, jako jsou oleje obsažené v krémech na ruce nebo jiných tekutinách, aby nedošlo ke změně barvy. Lampa musí být také chráněna před místnostmi s vysokou vlhkostí. Deštník se nikdy nesmí čistit vlhkým hadříkem. Doporučuje se, abyste jej poprášili pouze prachovkou nebo štětcem. Při vytváření MaMo Nouchies se Maurer a Mombach nechali inspirovat japonsko-americkým designérem Isamu Noguchim. Maurer, který byl vždy fascinován hmotným papírem, vytvořil vlastní kolekci papírových světel, kterou založil na procesu zpracování, který nebyl o nic méně složitý než kdysi Noguchi pro jeho světla. Z trojité konstelace jmen Maurer, Mombach a Noguchi vzniklo slovní stvoření „The MaMo Nouchies“. Hodně prodávaný produkt Ingo Maurer Wo-Tum-Bu 2 – LED stojací lampa, Obývací pokoj / jídelna, papír, beton, kov, nerez, plast, sklolaminátová clona, 9W, K: 120cm dostanete v pohodě na našem webu v populární kategorii stojací lampy! Najděte si další produkty ve zmíněné kategorii ve výprodejové akci.

Kvalitní a levný výrobek Ingo Maurer Wo-Tum-Bu 2 - LED stojací lampa, Obývací pokoj / jídelna, papír, beton, kov, nerez, plast, sklolaminátová clona, 9W, K: 120cm od společnosti s úžasnou pověstí Ingo Maurer můžete nakoupit na našich stránkách nyní za super cenu! Akční cena od 32 899 Kč.