Ingo Maurer Willydilly, designové závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, plast, karton, E27, 60W, K: 50cm

Willydilly – hravé závěsné světlo s variabilním stínidlem Z tohoto jedinečného světla je cítit určitá lehkost. Kartonové... více informací »
Ingo Maurer Willydilly
Značka: Ingo Maurer
5 199 Kč
Ověřit dostupnost
Willydilly – hravé závěsné světlo s variabilním stínidlem Z tohoto jedinečného světla je cítit určitá lehkost. Kartonové...

Willydilly – hravé závěsné světlo s variabilním stínidlem Z tohoto jedinečného světla je cítit určitá lehkost. Kartonové stínidlo závěsného světla Willydilly je spirálovitě stočeno kolem světelného zdroje a vyzařuje ležérní eleganci. Průsvitný karton je navržen tak, aby utlumil světlo vyzařované do prostoru a při rozsvícení světla vytváří útulnou atmosféru a zajímavé světelné efekty a stínohru nejen na povrchu kartonu, ale i na stropě a okolních stěnách. Kartonové stínidlo můžete vlastnoručně obtočit kolem spirály, která je připojena k objímce žárovky. Kužel stínidla světla Willydilly tak lze snadno rozvinout nebo srolovat do užší trubičky. Nejenže to vypadá hezky, ale je ovlivněn také výsledný světelný efekt. Čím těsněji je stínidlo stočeno, tím užší bude světelný kužel, který vrhá světlo Willydilly dolů. Pokud povolíte stínidlo o něco více, automaticky se rozšíří světelný kužel a světlo bude svítit více do stran. Papírové stínidlo je připevněno na horní straně bělavou průhlednou svorkou na kabelu. Kabel o délce 450 cm je veden skrz umělohmotný závěs ve tvaru kužele. Výšku světla Willydilly lze regulovat povolením nebo utažením smyčky. Tento kvalitní produkt Ingo Maurer Willydilly, designové závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, plast, karton, E27, 60W, K: 50cm můžete najít bez obtíží na našem webu umístěný v sekci závěsná světla! Najděte si akční produkty z této oblíbené sekce za extra cenu! Tento akční a ve slevě produkt Ingo Maurer Willydilly, designové závěsné světlo, Obývací pokoj máte možnost najít právě tady na našem webu v populární rubrice závěsná světla! Získejte skvělé zboží ve zmíněné sekci za rozumné peníze! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete další produkty od dodavatele Ingo Maurer. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Ingo Maurer dlouhodobě vyrábí vynikající zboží.
Tento designový produkt Ingo Maurer Willydilly, designové závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, plast, karton, E27, můžete najít již dnes tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci závěsná světla. Nyní si můžete pořídit skvělé produkty z naší sekce za internetové ceny. Přední dodavatel Ingo Maurer vám může nabídnout vysoce kvalitní zboží . To není všechno, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od výrobce Ingo Maurer. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Diskontní výrobek Ingo Maurer Willydilly, designové závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, plast, jde nakoupit v pohodě u nás zařazený v kategorii závěsná světla. Nyní si můžete koupit oblíbené kousky z naší rubriky za super cenu! Výrobce Ingo Maurer pro své zákazníky poskytuje skvělé produkty. za mimořádně nízkou cenu.
Designový produkt Ingo Maurer Willydilly, designové závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, plast, karton, E27, 60W, máte možnost získat v pohodě tady na stránkách umístěný v rubrice závěsná světla! Nyní můžete koupit jiné zboží z této sekce za rozumné peníze. Tato značka Ingo Maurer svým zákazníkům dodává top sortiment.! Přesvědčte se. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od dodavatele Ingo Maurer. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Ingo Maurer Willydilly, designové závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, plast, karton, E27, 60W, K: 50cm pořídíte jednoduše u nás v rubrice závěsná světla. Nyní si můžete pořídit zlevněné zboží z této populární sekce za super cenu.

Tento velmi oblíbený produkt Ingo Maurer Willydilly, designové závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, plast, karton, E27, 60W, K: 50cm originál od výrobce Ingo Maurer lze zakoupit aktuálně téměř zdarma. Výhodně za super cenu 5 199 Kč.