Ingo Maurer stropní světlo Lil Luxury 2, zlatá, Obývací pokoj / jídelna, papír, hliník, GU10, 8W, P: 89 cm, L: 89 cm, K: 21cm

Stropní světlo Lil Luxury 2 s papírovými plachtami Lil Luxury 2 je takříkajíc světelná luxusní verze sluneční plachty. Její... více informací »
Ingo Maurer stropní světlo Lil Luxury 2
Značka: Ingo Maurer
42 704 Kč
Ověřit dostupnost
Stropní světlo Lil Luxury 2 s papírovými plachtami Lil Luxury 2 je takříkajíc světelná luxusní verze sluneční plachty. Její...

Stropní světlo Lil Luxury 2 s papírovými plachtami Lil Luxury 2 je takříkajíc světelná luxusní verze sluneční plachty. Její lakované papírové plachty jako by se v místnosti beztížně vznášely. Stropní svítidlo Lil Luxury je připevněno pomocí lan z polyesterové síťoviny a je ideální pro místnosti s nízkými stropy. Světelné zdroje jsou optimálně skryty pod plachtami, a poskytují tak neoslňující nepřímé světlo, které příjemně a široce proudí od stropu do místnosti. Společnost Ingo Maurer navrhla toto stropní svítidlo věrné stylu samotného Ingo Maurera v roce 2020. Společnost navrhuje jedinečná svítidla na nejvyšší technické úrovni a klade velký důraz na kvalitní materiály, což se odráží v lakovaných papírových plachtách tohoto svítidla. Velmi prodávaný výrobek Ingo Maurer stropní světlo Lil Luxury 2, zlatá, Obývací pokoj / jídelna, papír, hliník, GU10, 8W, P: 89 cm, L: 89 cm, K: 21cm máte možnost koupit právě zde tu na našich stránkách v sekci stropní svítidla! Nyní můžete najít kvalitní zboží ve zmíněné rubrice za báječnou cenu. Tento výrobce Ingo Maurer má k dispozici vynikající produkty ! Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další vybrané kousky od značky Ingo Maurer. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek Ingo Maurer stropní světlo Lil Luxury 2, zlatá, Obývací pokoj / jídelna, papír, hliník, GU10, 8W, P: 89 cm, L: 89 cm, K: 21cm od společnosti se zárukou kvality Ingo Maurer je k získání aktuálně na našich stránkách za výborné peníze. K sehnání zrovna v akci za 42 704 Kč.