Ingo Maurer Set Motýli černá, papír

La Festa della Farfalle Sada motýlů, černá Sada se skládá z 34 černých motýlů a červené papírové vážky, aby bylo možné... více informací »
Ingo Maurer Set Motýli černá
Značka: Ingo Maurer
2 099 Kč
Ověřit dostupnost
La Festa della Farfalle Sada motýlů, černá Sada se skládá z 34 černých motýlů a červené papírové vážky, aby bylo možné...

La Festa della Farfalle Sada motýlů, černá Sada se skládá z 34 černých motýlů a červené papírové vážky, aby bylo možné vyměnit stávající motýly na závěsné lampě La Festa delle Farfalle. Barevná kombinace s bílými a černými motýly také dává přívěskovému světlu osobní nádech.
Tento vynikající výrobek Ingo Maurer Set Motýli můžete koupit pohodlně tu na webu zařazený v sekci náhradní díly! Nyní koupíte jiné produkty z této rubriky na pár kliknutí. To ovšem není vše, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další skvělé kousky značky Ingo Maurer. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě výrobek Ingo Maurer Set Motýli černá, papír od značky s dlouholetou historií Ingo Maurer dostanete právě dnes v bezva akci! Nyní pořídíte za 2 099 Kč.