Ingo Maurer Ringelpiez stojací lampa Ring černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, uhlíkové vlákno, litina, 25W, K: 210cm

Opravdový všestranný talent: LED stojací lampa Ringelpiez - stmívatelná, sklopná, nahoru nebo dolů Na co Ingo Maurer a jeho tým... více informací »
Ingo Maurer Ringelpiez stojací lampa Ring černá
Značka: Ingo Maurer
34 999 Kč
Ověřit dostupnost
Opravdový všestranný talent: LED stojací lampa Ringelpiez - stmívatelná, sklopná, nahoru nebo dolů Na co Ingo Maurer a jeho tým...

Opravdový všestranný talent: LED stojací lampa Ringelpiez – stmívatelná, sklopná, nahoru nebo dolů Na co Ingo Maurer a jeho tým pravděpodobně myslel v roce 2016, když dal této extravagantní stojací lampě jméno Ringelpiez, se vyjasní, když se blíže podíváte na tento světelný objekt, který v žádném případě nebyl vytvořen tak, aby jednoduše stál na místě beze změny. V hovorovém jazyce znamená Ringelpiez rozpustilý, většinou spontánní kruhový tanec bez pevné formy. Na první pohled lze zjistit, že stojací lampa Ringelpiez alespoň opticky vybočuje z řady. Ale Ringelpiez má v rukávu mnohem více triků. Základem lampy je štíhlá tyč vyrobená z uhlíkových vláken, která je umístěna v šedé litinové základně. Uhlíkové vlákno, známé také jako uhlíkové vlákno, je známé svou nízkou hmotností a výjimečnou stabilitou a je často označováno jako materiál budoucnosti. Bez nářadí lze tyč prodloužit pomocí rukojeti ze 150 cm na velikost maximálně 210 cm. Srdce svítidla Ringelpiez, světelný prsten s LED diodami, je připevněn ke krátkému rameni na tyči a čeká na další překvapení. Bez ohledu na to, kde a jak je potřeba světlo, Ringelpiez je vždy k vašim službám. Protože osvětlený prstenec lze na ramenu nejen otáčet a naklánět v mnoha směrech, ale lze jej také zcela vyjmout a naopak nasadit zpět na tyč. Kromě praktického podsvícení, které slouží jako přímý zdroj světla při čtení nebo práci, věnuje Ringelpiez také nepřímé světlo, když je potřeba trochu útulnější prostředí. Pokud nemáte dost úžasné flexibility této stojací lampy, můžete se podívat na základnu, která je opatřena dvěma otvory. Tyč může být buď zasunuta do středového otvoru a tím vyrovnána svisle, nebo je zasunuta do bočního otvoru pro upevnění lampy v úhlu 15 stupňů. V neposlední řadě kabelový transformátor s posuvným regulátorem umožňuje plynulé stmívání svítidla Ringelpiez.
Tento levný produkt seženete právě tu v populární rubrice osvětlení směrem nahoru. Nyní si můžete pořídit skvělé produkty z této sekce z pohodlí domova!
Vynikající produkt Ingo Maurer Ringelpiez stojací lampa Ring černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, uhlíkové vlákno, litina, 25W, lze koupit právě u nás umístěný v kategorii osvětlení směrem nahoru! Připravili jsme ještě jiné výrobky ve zmiňované kategorii za mimořádně nízkou cenu.

Hodně povedený kousek Ingo Maurer Ringelpiez stojací lampa Ring máte možnost získat bez obtíží tu na našem webu v populární sekci osvětlení směrem nahoru. Připravili jsme pro vás zlevněné produkty ze zmíněné sekce v akci! Známý výrobce Ingo Maurer dlouhodobě prodává top zboží. za báječné ceny. Přesvědčte se. To však není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás další prověřené produkty od dodavatele Ingo Maurer. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Ingo Maurer Ringelpiez stojací lampa Ring černá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, uhlíkové vlákno, litina, 25W, K: 210cm od našeho známého výrobce Ingo Maurer je k získání v naší online nabídce za výborné peníze. Právě teď za cenu 34 999 Kč.