Ingo Maurer Oskar on the Shelf černá, směr doprava, Ložnice, kov, hliník, 6W, L: 50 cm, K: 33cm

Nástěnná lampa Oskar na polici - plovoucí knihovna Oskar na polici je moderní nástěnná lampa s jasnými liniemi, která obsahuje... více informací »
Ingo Maurer Oskar on the Shelf černá
Značka: Ingo Maurer
17 499 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnná lampa Oskar na polici - plovoucí knihovna Oskar na polici je moderní nástěnná lampa s jasnými liniemi, která obsahuje...

Nástěnná lampa Oskar na polici – plovoucí knihovna Oskar na polici je moderní nástěnná lampa s jasnými liniemi, která obsahuje také tři praktické nástroje. Na jedné straně je lampa připevněna k pružnému husímu krku, který umožňuje individuální vyrovnání světla. Husí krk je připevněn k obdélníkovému tělu, které obsahuje další zvýraznění – port USB. Za třetí, tělo spočívá na 50cm široké kovové poličce, která nabízí prostor pro všechny druhy věcí. Lampa Oskar na polici byla vyvinuta mnichovským designérem Ingo Maurer a jeho týmem a je univerzální. Může například sloužit jako police na knihy nebo jako plovoucí noční stolek vedle postele. Tělo lampy je perfektní zarážka a lampa vyzařuje příjemné světlo při čtení novin nebo dobré knihy.

Tento velmi oblíbený produkt Ingo Maurer Oskar on the Shelf černá, směr doprava, Ložnice, kov, hliník, 6W, L: 50 cm, K: 33cm od top značky Ingo Maurer pohodlně získáte momentálně na našich stránkách za akční cenu. Ceny již od 17 499 Kč.