Ingo Maurer Oskar on the Shelf, černá, směr doleva, Ložnice, kov, hliník, 6W, L: 50 cm, K: 33cm

Nástěnná lampa Oskar na polici - plovoucí knihovna Oskar na polici je moderní nástěnná lampa s jasnými liniemi, která obsahuje... více informací »
Ingo Maurer Oskar on the Shelf
Značka: Ingo Maurer
17 499 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnná lampa Oskar na polici - plovoucí knihovna Oskar na polici je moderní nástěnná lampa s jasnými liniemi, která obsahuje...

Nástěnná lampa Oskar na polici – plovoucí knihovna Oskar na polici je moderní nástěnná lampa s jasnými liniemi, která obsahuje také tři praktické nástroje. Na jedné straně je lampa připevněna k pružnému husímu krku, který umožňuje individuální vyrovnání světla. Husí krk je připevněn k obdélníkovému tělu, které obsahuje další zvýraznění – port USB. Za třetí, tělo spočívá na 50cm široké kovové poličce, která nabízí prostor pro všechny druhy věcí. Lampa Oskar na polici byla vyvinuta mnichovským designérem Ingo Maurer a jeho týmem a je univerzální. Může například sloužit jako police na knihy nebo jako plovoucí noční stolek vedle postele. Tělo lampy je perfektní zarážka a lampa vyzařuje příjemné světlo při čtení novin nebo dobré knihy.
Designový produkt Ingo Maurer Oskar on the máte možnost sehnat bezprostředně tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii nástěnná svítidla. Nyní můžete koupit zlevněné produkty ve zmiňované rubrice snadno online. Známá značka Ingo Maurer může nabídnout prvotřídní zboží. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás další prověřené zboží od značky Ingo Maurer. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Unikátní produkt Ingo Maurer Oskar on the Shelf, černá, je dostupný rovnou tady na našem webu v oblíbené kategorii nástěnná svítidla! Nyní získáte ještě další výrobky ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu! Tento výrobce Ingo Maurer vás a vaše blízké obohatí o špičkové zboží.
Kvalitní a levný produkt lze nakoupit aktuálně tady a teď na našem webu umístěný v sekci nástěnná svítidla! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny. To však není vše, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na další prověřené kousky značky Ingo Maurer. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Hodně povedený kousek Ingo Maurer Oskar on the Shelf, černá, směr doleva, Ložnice, kov, hliník, 6W, L: je k dispozici právě teď tady na našem webu ve známé rubrice nástěnná svítidla. Nyní můžete koupit zlevněné produkty z této oblíbené kategorie za skvělou cenu. To ovšem není všechno, máme toho více! Podívejte se taky na další prověřené produkty od značky Ingo Maurer. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Ingo Maurer dlouhodobě nabízí kvalitní zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.
Výjimečný produkt Ingo Maurer Oskar on the jde pořídit ještě na webu ve známé kategorii nástěnná svítidla. Nyní si můžete vybrat unikátní výrobky z naší sekce za výhodné peníze. Populární dodavatel Ingo Maurer má ve stále nabídkce velmi kvalitní produkty Udělejte si radost!
Hodně povedený produkt Ingo Maurer Oskar on the Shelf, černá, směr doleva, Ložnice, kov, hliník, 6W, L: 50 cm, K: 33cm pořídíte rovněž u nás v rubrice nástěnná svítidla! Pořiďte si ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za skvělou cenu.
Výjimečný a žádaný produkt je dostupný prostě tady na webu v oblíbené kategorii nástěnná svítidla. Nyní můžete najít oblíbené produkty z této známé sekce za super ceny.

Hodně oblíbený kousek Ingo Maurer Oskar on the Shelf, černá, směr doleva, Ložnice, kov, hliník, 6W, L: 50 cm, K: 33cm od předního výrobce Ingo Maurer lze sehnat zrovna dnes za parádní cenu. Teď za akční cenu 17 499 Kč.