Ingo Maurer Oskar on the Shelf, bílá, směr doprava, Ložnice, kov, hliník, 6W, L: 50 cm, K: 33cm

Nástěnná lampa Oskar na polici - plovoucí knihovna Oskar na polici je moderní nástěnná lampa s jasnými liniemi, která obsahuje... více informací »
Ingo Maurer Oskar on the Shelf
Značka: Ingo Maurer
17 499 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnná lampa Oskar na polici - plovoucí knihovna Oskar na polici je moderní nástěnná lampa s jasnými liniemi, která obsahuje...

Nástěnná lampa Oskar na polici – plovoucí knihovna Oskar na polici je moderní nástěnná lampa s jasnými liniemi, která obsahuje také tři praktické nástroje. Na jedné straně je lampa připevněna k pružnému husímu krku, který umožňuje individuální vyrovnání světla. Husí krk je připevněn k obdélníkovému tělu, které obsahuje další zvýraznění – port USB. Za třetí, tělo spočívá na 50cm široké kovové poličce, která nabízí prostor pro všechny druhy věcí. Lampa Oskar na polici byla vyvinuta mnichovským designérem Ingo Maurer a jeho týmem a je univerzální. Může například sloužit jako police na knihy nebo jako plovoucí noční stolek vedle postele. Tělo lampy je perfektní zarážka a lampa vyzařuje příjemné světlo při čtení novin nebo dobré knihy. Hodně oblíbený produkt Ingo Maurer Oskar on the Shelf, bílá, směr doprava, Ložnice, máte možnost najít prostě na našich stránkách v sekci nástěnná svítidla! Podívejte se na ještě podobné zboží ve zmiňované sekci ve slevě! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se také na více skvělých produktů od výrobce Ingo Maurer. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající výrobek Ingo Maurer Oskar on the Shelf, bílá, směr doprava, Ložnice, kov, hliník, 6W, L: 50 cm, K: 33cm od společnosti s předním postavením na trhu Ingo Maurer pohodlně seženete v naší aktuální nabídce extra se slevou. Nyní pořídíte od 17 499 Kč.