Ingo Maurer Oskar on the Shelf, bílá, směr doleva, Ložnice, kov, hliník, 6W, L: 50 cm, K: 33cm

Nástěnná lampa Oskar na polici - plovoucí knihovna Oskar na polici je moderní nástěnná lampa s jasnými liniemi, která obsahuje... více informací »
Ingo Maurer Oskar on the Shelf
Značka: Ingo Maurer
17 499 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnná lampa Oskar na polici - plovoucí knihovna Oskar na polici je moderní nástěnná lampa s jasnými liniemi, která obsahuje...

Nástěnná lampa Oskar na polici – plovoucí knihovna Oskar na polici je moderní nástěnná lampa s jasnými liniemi, která obsahuje také tři praktické nástroje. Na jedné straně je lampa připevněna k pružnému husímu krku, který umožňuje individuální vyrovnání světla. Husí krk je připevněn k obdélníkovému tělu, které obsahuje další zvýraznění – port USB. Za třetí, tělo spočívá na 50cm široké kovové poličce, která nabízí prostor pro všechny druhy věcí. Lampa Oskar na polici byla vyvinuta mnichovským designérem Ingo Maurer a jeho týmem a je univerzální. Může například sloužit jako police na knihy nebo jako plovoucí noční stolek vedle postele. Tělo lampy je perfektní zarážka a lampa vyzařuje příjemné světlo při čtení novin nebo dobré knihy.
Diskontní produkt Ingo Maurer Oskar on the Shelf, bílá, směr doleva, Ložnice, kov, hliník, 6W, L: 50 cm, K: 33cm můžete pořídit nyní na našem webu v populární sekci nástěnná svítidla. Vyhledejte si další zboží z této oblíbené sekce v bezva akci! U nás vám nabízíme více, podívejte se také na další prověřené produkty značky Ingo Maurer. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Povedený výrobek Ingo Maurer Oskar on the Shelf, bílá, směr doleva, Ložnice, kov, hliník, 6W, L: 50 cm, K: 33cm od kvalitní značky Ingo Maurer pohodlně dostanete ještě dnes za rozumné peníze. Nyní pořídíte za super cenu 17 499 Kč.