Ingo Maurer Oop’s 2 nástěnné světlo z papíru, Obývací pokoj / jídelna, papír, ocel, plast, GU10, 10W, L: 30 cm, K: 20cm

Papírová nástěnná lampa Oop's 2 s kabelem a stmívačem Nástěnná lampa Oop's 2 od Ingo Maurer a jeho týmu zaujme svou... více informací »
Ingo Maurer Oop's 2 nástěnné světlo z papíru
Značka: Ingo Maurer
7 699 Kč
Ověřit dostupnost
Papírová nástěnná lampa Oop's 2 s kabelem a stmívačem Nástěnná lampa Oop's 2 od Ingo Maurer a jeho týmu zaujme svou...

Papírová nástěnná lampa Oop’s 2 s kabelem a stmívačem Nástěnná lampa Oop’s 2 od Ingo Maurer a jeho týmu zaujme svou přirozeností a zdrženlivou elegancí. Lampa je vyrobena výhradně z papíru, který se navíjí ve formě spirály a zakrývá světelný zdroj. Kvůli tloušťce papíru je kužel světla směrován dolů. Pomocí stmívače, který je umístěn na kabelu lampy, lze podle potřeby upravit intenzitu světla. U použitého papíru se Ingo Maurer rozhodl pro papírnu z ručního papíru Gmund, která je založena na Tegernsee. Papír se zde vyrábí pramenitou vodou, která stoupá z hory nad společností. Společnost Gmund dodává svým vysoce kvalitním papírem mnoha známým zákazníkům, například zlaté obálky a karty vítězů na Oscarech jsou vyrobeny z papíru Gmund.
Unikátní produkt Ingo Maurer Oop’s 2 nástěnné světlo z papíru, Obývací pokoj / jídelna, papír, ocel, plast, GU10, 10W, L: 30 cm, K: 20cm máte možnost nakoupit rovnou na našem webu v oblíbené kategorii nástěnná svítidla. Nyní koupíte ostatní produkty ve zmiňované rubrice za super cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se také na více kvalitních produktů od dodavatele Ingo Maurer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Velmi prodávaný produkt Ingo Maurer Oop’s 2 nástěnné světlo z papíru, Obývací pokoj / jídelna, papír, ocel, plast, GU10, 10W, L: 30 cm, K: 20cm můžete sehnat právě nyní tady na našem webu v oblíbené rubrice nástěnná svítidla. Nyní koupíte ještě jiné produkty z této populární rubriky ve slevě!

Hodně povedený kousek Ingo Maurer Oop's 2 nástěnné světlo z papíru, Obývací pokoj / jídelna, papír, ocel, plast, GU10, 10W, L: 30 cm, K: 20cm od známé společnosti Ingo Maurer je k dostání na našich stránkách teď za outletovou cenu. Nyní pořídíte od 7 699 Kč.