Ingo Maurer nástěnné LED světlo 18 x, Obývací pokoj / jídelna, hliník práškovaný, nerez, plast, 20W

Designové nástěnné LED světlo 18 x 18 v bílé barvě Stínidlo ve tvaru plachty vyrobené z hliníku potaženého práškem, tenká... více informací »
Ingo Maurer nástěnné LED světlo 18 x
Značka: Ingo Maurer
14 299 Kč
Ověřit dostupnost
Designové nástěnné LED světlo 18 x 18 v bílé barvě Stínidlo ve tvaru plachty vyrobené z hliníku potaženého práškem, tenká...

Designové nástěnné LED světlo 18 x 18 v bílé barvě Stínidlo ve tvaru plachty vyrobené z hliníku potaženého práškem, tenká spojovací tyč z nerezové oceli a nenápadný držák – to je nástěnné LED svítidlo 18 x 18, které získalo svůj název podle stínidla o délce 18 cm a šířce 18 cm. Hlavním znakem tohoto zdroje světla je právě toto stínidlo, které díky svému mírně prohnutému tvaru působí, jako by se vznášelo. Světlo 18 x 18 připomíná tenký list papíru a zdá se, jako by se vznášelo v místnosti, a způsobem, který by nemohl působit elegantněji, rovnoměrně rozptylovalo světlo. Dva spoje na obou koncích spojovací tyče vám umožní směrovat světlo, kam potřebujete. Světlo je určeno pro montáž na strop nebo stěnu. Ať už samostatně nebo ve skupině, světlo 18 x 18 vynikne svým jedinečným charakterem jak v soukromých, tak ve veřejných prostorách. Světelný zdroj LED je dobře ukryt za hliníkovou plachtou. Plachta není pouze optickým designovým prvkem světla 18 x 18, ale slouží zároveň také jako světelný difuzor, který rovnoměrně rozptyluje světlo do prostoru. Světlo 18 x 18 umožňuje plynule regulovat intenzitu světla prostřednictvím stmívače s fázovou regulací (není součástí dodávky). Exkluzivní produkt lze získat pohodlně tu na našem webu umístěný v kategorii nástěnná svítidla! Připravili jsme pro vás skvělé zboží z této populární sekce snadno online! U nás toho najdete mnohem více, u nás najdete další vybrané kousky od značky Ingo Maurer. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento exkluzivní produkt Ingo Maurer nástěnné LED světlo 18 x, Obývací pokoj / jídelna, hliník práškovaný, nerez, plast, 20W máte možnost sehnat snadno u nás v oblíbené rubrice nástěnná svítidla! Vyhledejte si podobné produkty ve zmíněné sekci za výhodné peníze! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky od značky Ingo Maurer. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední dodavatel Ingo Maurer dlouhodobě nabízí špičkové produkty. Přesvědčte se!
Hodně prodávaný produkt Ingo Maurer nástěnné LED světlo 18 x, Obývací pokoj / jídelna, hliník práškovaný, nerez, plast, 20W je k získání bezprostředně tu na našem webu ve známé kategorii nástěnná svítidla! Získejte ostatní kusy z této populární kategorie snadno online. U nás vám nabízíme více, mrkněte na další vybrané kousky od značky Ingo Maurer. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt Ingo Maurer nástěnné LED světlo 18 x, Obývací pokoj / jídelna, hliník práškovaný, nerez, plast, 20W od této skvělé značky Ingo Maurer snadno můžete najít momentálně v naši nabídce levně! Zrovna nyní za cenu 14 299 Kč.