Ingo Maurer My New Flame stolní LED lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, P: 9 cm, L: 9 cm, K: 40cm

S USB kabelem a stmívačem – plápolající designová stolní LED lampa My New Flame První svíčka se objevila před více než 5 000... více informací »
Ingo Maurer My New Flame stolní LED lampa
Značka: Ingo Maurer
11 899 Kč
Ověřit dostupnost
S USB kabelem a stmívačem – plápolající designová stolní LED lampa My New Flame První svíčka se objevila před více než 5 000...

S USB kabelem a stmívačem – plápolající designová stolní LED lampa My New Flame První svíčka se objevila před více než 5 000 lety a ještě pořád lidi velmi fascinuje. Pro návrháře Ingo Maurera byla tato fascinace tak silná, že svíčce věnoval jeden ze svých slavných designů svítidel. Stolní LED lampa My New Flame kombinuje nezaměnitelné mihotání plamínku tohoto asi nejstaršího zdroje světla s moderními technologiemi. Na masivní kovové základně je usazeno srdce této designové lampy: základní deska, která se obvykle nachází pouze uvnitř elektronických zařízení a jejíž optické konstrukční vlastnosti zůstávají zpravidla očím utajeny. V horní části lampy se nachází na každé straně základní desky 128 malých LED diod, které věrně imitují plápolání opravdového plamínku svíčky. Každá LED dioda má jas 6 lumenů, je však důležité zmínit, že všechny LED diody nikdy nezáří současně. Mihotání plamínku skutečné svíčky bylo nahráno na video a posloužilo jako předloha při výrobě a programování této jedinečné lampy. Uprostřed základní desky je ukryt malý knoflíkový vypínač, který navíc umožňuje ztlumit intenzitu světla a navodit tak ještě útulnější atmosféru. Hlavní vypínač je umístěn v základech svítidla, přímo vedle přípojky pro USB kabel. Lampa My New Flame může být totiž instalována – pokud je vybavena čtyřmi bateriemi AA/Mignon NiMH – kdekoliv, a to zcela autonomně a nezávisle na elektrické síti. K dobíjení baterií (nejsou součástí dodávky) po použití lze použít dodaný USB kabel o délce 150 cm. Alternativně je lampa napájena pomocí USB kabelu. My New Flame – designová svíčka budoucnosti, která vnáší do prostoru skutečně moderní romantiku.
Kvalitní výrobek pořídíte také na našem webu umístěný v sekci stolní lampy! Máme pro vás ještě ostatní výrobky z této sekce za super ceny. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete další kvalitní produkty od značky Ingo Maurer. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Ingo Maurer My New Flame stolní LED lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, P: 9 cm, L: 9 cm, K: 40cm od značky s dlouholetou historií Ingo Maurer máte možnost najít tady a teď za nejnižší cenu. Ceny od 11 899 Kč.