Ingo Maurer Luzy on the Wall LED nástěnné světlo, Obývací pokoj / jídelna, plast, mosaz, sklo, E27, 1.5W, L: 30 cm, K: 50cm

Netradiční nástěnná lampa LED Luzy on the Wall s olovem a zástrčkou Odtrženo od jakékoli konvence a prohlášení proti tomu, co... více informací »
Ingo Maurer Luzy on the Wall LED nástěnné světlo
Značka: Ingo Maurer
21 999 Kč
Ověřit dostupnost
Netradiční nástěnná lampa LED Luzy on the Wall s olovem a zástrčkou Odtrženo od jakékoli konvence a prohlášení proti tomu, co...

Netradiční nástěnná lampa LED Luzy on the Wall s olovem a zástrčkou Odtrženo od jakékoli konvence a prohlášení proti tomu, co je v každodenním životě vždy stejné – to je nástěnná lampa Luzy on the Wall od Ingo Maurer. Skládá se ze standardní rukavice, která je ručně malovaná modrou barvou. Matná LED je připevněna ke každému z pěti špiček prstů, které je navrženo ve formě žárovky. Lampa je připevněna ke zdi hřebíkem a ovládána pomocí spínače připevněného ke kabelu. Luzy on the Wall není jen extravagantní nástěnná lampa, ale také umělecký předmět, který přitahuje pozornost každého, ať je kdekoli.
Tento neodolatelný produkt Ingo Maurer Luzy on the Wall LED nástěnné světlo, Obývací pokoj / jídelna, plast, mosaz, sklo, E27, 1.5W, L: máte možnost sehnat prostě tady a teď na našem webu umístěný v rubrice nástěnná svítidla. Nyní pořídíte ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci!

Unikátní produkt Ingo Maurer Luzy on the Wall LED nástěnné světlo, Obývací pokoj / jídelna, plast, mosaz, sklo, E27, 1.5W, L: 30 cm, K: 50cm lze sehnat rovněž tu na našich stránkách ve známé kategorii nástěnná svítidla! Připravili jsme kvalitní produkty ve zmiňované sekci jednoduše online!

Tento skvělý výrobek Ingo Maurer Luzy on the Wall LED nástěnné světlo, Obývací pokoj / jídelna, plast, mosaz, sklo, E27, 1.5W, L: 30 cm, K: 50cm od společnosti Ingo Maurer můžete nakoupit na našich stránkách teď právě až neuvěřitelně levně! V akci za cenu 21 999 Kč.