Ingo Maurer Luce Volante závěsné LED světlo, červ., Obývací pokoj / jídelna, skleněná vlákna, hliník, 23W, P: 145 cm, L: 30 cm

Stmívatelné závěsné LED světlo Luce Volante, svítí nahoru i dolů „Létající světlo“ – tímto poetickým názvem... více informací »
Ingo Maurer Luce Volante závěsné LED světlo
Značka: Ingo Maurer
115 799 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelné závěsné LED světlo Luce Volante, svítí nahoru i dolů „Létající světlo“ – tímto poetickým názvem...

Stmívatelné závěsné LED světlo Luce Volante, svítí nahoru i dolů „Létající světlo“ – tímto poetickým názvem pojmenoval Ingo Maurer model závěsného světla Luce Volante. Jeho design snadno napoví, proč jej pojmenoval zrovna takto. Konstrukce světla je vyrobena z hliníku a skleněných vláken a vypadá jako list papíru nebo kus tkaniny lehký jako peříčko, který se třepotá ve větru. Zdroj světla se nachází uprostřed tohoto mírně zvlněného listu. Zvláštností tohoto světla je, že vyzařuje světlo nejen dolů, ale také nahoru. Množství světla dopadajícího na povrch stolu pod svítidlem je samozřejmě mnohem větší než množství světla, které je vyzařováno nahoru. Je to pochopitelné, protože osvícená musí být především plocha stolu. Světlo vyzařované nahoru slouží pouze k osvětlení místnosti nebo navození určité atmosféry. Designové závěsné světlo Luce Volante z dílny Ingo Maurera nabízí kvalitní a funkční osvětlení stolů v obývacích pokojích a jídelnách nebo osvětlení pultů.
Kvalitní a oblíbený kus Ingo Maurer Luce Volante závěsné LED světlo, červ., Obývací pokoj / jídelna, skleněná vlákna, hliník, 23W, P: 145 cm, L: 30 cm můžete nakoupit bez problémů tady na našich stránkách v oblíbené kategorii závěsná světla! Nyní můžete získat kvalitní produkty z této populární rubriky z pohodlí domova! U nás nabízíme více, mrkněte také na další prověřené produkty od značky Ingo Maurer. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Kvalitní produkt Ingo Maurer Luce Volante závěsné LED světlo, červ., Obývací pokoj / jídelna, skleněná vlákna, hliník, 23W, P: 145 cm, L: 30 cm pořídíte v pohodě tu na našem webu v oblíbené kategorii závěsná světla! Vyberte si další zboží z této populární rubriky v akci! Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další kvalitní produkty od dodavatele Ingo Maurer. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Ingo Maurer vám může nabídnout vysoce kvalitní sortiment. za neuvěřitelně výhodné ceny!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Ingo Maurer Luce Volante závěsné LED světlo, červ., Obývací pokoj / jídelna, skleněná vlákna, hliník, 23W, P: 145 cm, L: 30 cm od dodavatele zboží Ingo Maurer můžete koupit právě teď u nás za nejnižší cenu. V současnosti za 115 799 Kč.