Ingo Maurer Luce Volante závěsné LED světlo, bílá, Obývací pokoj / jídelna, skleněná vlákna, hliník, 23W, P: 145 cm, L: 30 cm

Stmívatelné závěsné LED světlo Luce Volante, svítí nahoru i dolů „Létající světlo“ – tímto poetickým názvem... více informací »
Ingo Maurer Luce Volante závěsné LED světlo
Značka: Ingo Maurer
115 799 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelné závěsné LED světlo Luce Volante, svítí nahoru i dolů „Létající světlo“ – tímto poetickým názvem...

Stmívatelné závěsné LED světlo Luce Volante, svítí nahoru i dolů „Létající světlo“ – tímto poetickým názvem pojmenoval Ingo Maurer model závěsného světla Luce Volante. Jeho design snadno napoví, proč jej pojmenoval zrovna takto. Konstrukce světla je vyrobena z hliníku a skleněných vláken a vypadá jako list papíru nebo kus tkaniny lehký jako peříčko, který se třepotá ve větru. Zdroj světla se nachází uprostřed tohoto mírně zvlněného listu. Zvláštností tohoto světla je, že vyzařuje světlo nejen dolů, ale také nahoru. Množství světla dopadajícího na povrch stolu pod svítidlem je samozřejmě mnohem větší než množství světla, které je vyzařováno nahoru. Je to pochopitelné, protože osvícená musí být především plocha stolu. Světlo vyzařované nahoru slouží pouze k osvětlení místnosti nebo navození určité atmosféry. Designové závěsné světlo Luce Volante z dílny Ingo Maurera nabízí kvalitní a funkční osvětlení stolů v obývacích pokojích a jídelnách nebo osvětlení pultů. Oblíbený a akční produkt Ingo Maurer Luce Volante závěsné LED světlo, bílá, Obývací pokoj / jídelna, skleněná vlákna, hliník, 23W, P: 145 cm, L: 30 cm jde pořídit rovnou tu v oblíbené rubrice závěsná světla! Máme pro vás skvělé produkty z této oblíbené kategorie z pohodlí domova.
Tento výjimečný produkt Ingo Maurer Luce Volante závěsné LED světlo, bílá, Obývací pokoj / jídelna, skleněná vlákna, hliník, 23W, P: 145 cm, L: 30 cm můžete dostat mimo jiné tady u nás zařazený v sekci závěsná světla! Připravili jsme unikátní produkty z této populární kategorie za skvělou cenu!

Unikátní a oblíbený kus Ingo Maurer Luce Volante závěsné LED světlo, bílá, Obývací pokoj / jídelna, skleněná vlákna, hliník, 23W, P: 145 cm, L: 30 cm od společnosti s výborným jménem Ingo Maurer jde sehnat ještě dnes opravdu levně. Teď v akci 115 799 Kč.