Ingo Maurer Light au Lait – nástěnné světlo, Obývací pokoj / jídelna, kamenina, silikon, nerez, G9, 60W, K: 32cm

Originální nástěnné světlo Light au Lait z nabídky produktů designéra Ingo Maurera Vtipný design tohoto originálního... více informací »
Ingo Maurer Light au Lait – nástěnné světlo
Značka: Ingo Maurer
8 399 Kč
Ověřit dostupnost
Originální nástěnné světlo Light au Lait z nabídky produktů designéra Ingo Maurera Vtipný design tohoto originálního...

Originální nástěnné světlo Light au Lait z nabídky produktů designéra Ingo Maurera Vtipný design tohoto originálního nástěnného světla pochází z pera berlínského produktového designéra Fabiena Dumase, který v roce 2004 navrhl společně s Ingo Maurerem a jeho týmem svítící šálek kávy. Talířek jako držák, šálek na kávu jako stínidlo a lžíce namísto vypínače – světlo Light au Lait je propracováno do těch nejmenších detailů. Tento vtipný zdroj světla je přirozeně předurčen k osvětlení kuchyně, kavárny, restaurace nebo jídelny, kde se postará nejen o působivé doplňkové osvětlení interiéru, ale kde je zároveň za denního světla stylovou dekorací. Talířek a šálek jsou vyrobeny z bílé kameniny. Šálek je k talířku připevněn pomocí silikonového kloubu, který umožňuje otočit šálkem až o 180° a sklopit ho o 30° a tedy libovolně regulovat výstupní úhel světla. Jedinečným doplňkem světla Light au Lait je stříbrná kávová lžička z nerezové oceli, která volně visí podél stěny a slouží jako vypínač. Kromě toho je nástěnné světlo vybaveno napájecím kabelem o délce 200 cm s konektorem. Světlo Light au Lait se dodává s instalační krabicí zápustnou do zdi pod omítku nebo na omítku.
Tento akční produkt Ingo Maurer Light au Lait – nástěnné světlo, Obývací pokoj / jídelna, kamenina, silikon, nerez, G9, 60W, K: 32cm lze získat právě zde tu na webu umístěný v rubrice nástěnná svítidla. Nyní pořídíte ostatní zboží z této oblíbené sekce za internetové ceny! Oblíbená značka Ingo Maurer dlouhodobě prodává skvělé výrobky Přesvědčte se sami! Povedený produkt můžete nakoupit lehce tady u nás v oblíbené sekci nástěnná svítidla. Nyní získáte ještě další produkty z této oblíbené sekce za super peníze.

Vysoce kvalitní produkt Ingo Maurer Light au Lait – nástěnné světlo, Obývací pokoj / jídelna, kamenina, silikon, nerez, G9, 60W, K: 32cm jde koupit bez obtíží tady na stránkách v sekci nástěnná svítidla! Nyní můžete získat podobné zboží z této populární rubriky z pohodlí domova!
Kvalitní a velmi žádaný kus lze získat taky na našich stránkách v kategorii nástěnná svítidla! Prozkoumejte ještě jiné kusy ve zmíněné rubrice ve výhodné akci. Výrobce Ingo Maurer má ve stále nabídkce kvalitní produkty . A to ještě není vše! Tento oblíbený produkt Ingo Maurer Light au Lait – nástěnné světlo, Obývací lze pořídit právě nyní na stránkách v sekci nástěnná svítidla! Nyní pořídíte zlevněné výrobky z této oblíbené sekce za báječnou cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od výrobce Ingo Maurer. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní výrobek Ingo Maurer Light au Lait – nástěnné světlo, Obývací pokoj / jídelna, kamenina, silikon, nerez, G9, 60W, K: 32cm od skvělé a známé značky Ingo Maurer naleznete aktuálně téměř zdarma. Nabídky od 8 399 Kč.