Ingo Maurer LED´s Oskar stolní lampa, černá, Ložnice, eloxovaný hliník, kov, 6W, K: 33cm

LED stolní lampa Oskar - praktická záložka s jemným osvětlením LED stolní lampa LED Oskar je praktickým společníkem do... více informací »
Ingo Maurer LED´s Oskar stolní lampa
Značka: Ingo Maurer
16 799 Kč
Ověřit dostupnost
LED stolní lampa Oskar - praktická záložka s jemným osvětlením LED stolní lampa LED Oskar je praktickým společníkem do...

LED stolní lampa Oskar – praktická záložka s jemným osvětlením LED stolní lampa LED Oskar je praktickým společníkem do obývacího pokoje, ať už vedle postele na nočním stolku nebo v knihovně – je flexibilní a především funkční. Díky jasným liniím a jednoduchému vzhledu vypadají harmonicky v každém stylu vybavení. Hliníkové tělo nabízí úložný prostor pro knihy nebo příslušenství vlevo a vpravo. Uprostřed je namontována záložka, na kterou je namontován přepínací spínač a 400 cm dlouhý kabel. Vzhledem k délce kabelu jej lze snadno a nenápadně položit za police a vést do další zásuvky. Teplý bílý světelný zdroj LED je namontován na pružném husím krku. U tohoto pohyblivého kovového ramene je vyrovnání světelného paprsku variabilní a lze jej vždy odpovídajícím způsobem upravit. Tímto způsobem je možné nastavit efektivní akcenty v poněkud tmavších výklencích a rohy a předměty umně umisťovat. LED lampa Oskar byla vyvinuta mnichovským designérem Ingo Maurer a jeho týmem a lze ji použít různými způsoby. Může například fungovat jako police na knihy, což z něj dělá mimořádný světelný objekt. Tělo svítidla je dokonalá zarážka a svítidlo vyzařuje příjemné světlo.
Tento akční a ve slevě produkt Ingo Maurer LED´s Oskar stolní lampa, černá, Ložnice, eloxovaný hliník, kov, 6W, K: 33cm můžete dostat bezprostředně na našem webu umístěný v kategorii stolní lampy na noční stolek! Nyní si můžete vybrat zcela nové produkty ve zmíněné kategorii za outletovou cenu. Významná značka Ingo Maurer vám představuje vysoce kvalitní zboží. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další vybrané produkty značky Ingo Maurer. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Levný produkt Ingo Maurer LED´s Oskar stolní lampa, černá, Ložnice, eloxovaný hliník, kov, 6W, K: 33cm seženete bezprostředně tu na webu v kategorii stolní lampy na noční stolek! Pořiďte si zlevněné produkty z této oblíbené sekce ve slevě. Tato vyjímečná značka Ingo Maurer pro vás vyrábí top produkty.. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Velmi oblíbený kousek Ingo Maurer LED´s Oskar stolní lampa, černá, Ložnice, eloxovaný hliník, kov, 6W, K: 33cm od výrobce se skvělou pověstí Ingo Maurer jednoduše seženete u nás teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 16 799 Kč.