Ingo Maurer Johnny B. Good – závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, sklo, PTFE, plast, E27, 105W

Puristická závěsná lampa Johnny B. Dobrá s rámečkem - výškově nastavitelná Ze sbírky kterého designéra může tento... více informací »
Ingo Maurer Johnny B. Good – závěsné světlo
Značka: Ingo Maurer
14 299 Kč
Ověřit dostupnost
Puristická závěsná lampa Johnny B. Dobrá s rámečkem - výškově nastavitelná Ze sbírky kterého designéra může tento...

Puristická závěsná lampa Johnny B. Dobrá s rámečkem – výškově nastavitelná Ze sbírky kterého designéra může tento minimalistický Johnny B. Dobré závěsné světlo pocházet, ne-li od Inga Maurera? Johnny B. Good je designová lampa, ke které stačí jednoduchá žárovka (viz příslušenství), opatřená saténovým rámečkem. Ingo Maurer uznal to, co je v dnešních světelných konceptech populární a trendy – konkrétně se zaměřit na samotný světelný zdroj – před 15 lety jako slibný trik a učinil z něj nezaměnitelnou součást jeho světelných návrhů. Závěsné světlo Johnny B. Good je minimalistický světelný zdroj, který odpovídá estetice žárovky. Zásuvka E27 je připojena k vrchlíku pomocí kabelu dlouhého 420 cm. Výška svítidla by měla být zvolena tak, aby nezpůsobovala odlesky. Clona vyrobená z polyetrafluorethylenu nebo zkráceně PTFE slouží ke snížení oslnění příslušného zdroje světla (viz příslušenství) a měla by být v úrovni očí. V provozu lze Johnny B. Good výškově upravit zvětšením nebo zmenšením kabelové smyčky. Doporučujeme použít externí stmívač k individuálnímu nastavení jasu svítidla. Závěsné svítidlo rozvíjí svůj účinek nejen jako jediné svítidlo, ale také jako skupina s různými délkami zavěšení nebo namontovaná v řadě.
Tento skvělý výrobek Ingo Maurer Johnny B. Good – závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, sklo, PTFE, plast, E27, 105W je k dostání bez obtíží tady na našich stránkách ve známé kategorii závěsná světla! Nyní si můžete koupit kvalitní kusy z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás nabízíme více, podívejte se taky na více skvělých kousků od výrobce Ingo Maurer. Najdete je níže na této stránce. Významný dodavatel Ingo Maurer má v nabídce vynikající zboží. se zárukou dlouhé životnosti. Neodolatelný výrobek Ingo Maurer Johnny B. Good – závěsné můžete nakoupit rovnou tady a teď na našem webu v populární rubrice závěsná světla. Nyní můžete najít kvalitní výrobky ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu. Významný dodavatel Ingo Maurer pro vás připravuje vynikající produkty..

Oblíbený a akční produkt Ingo Maurer Johnny B. Good – závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, sklo, PTFE, plast, E27, 105W s pečetí kvality od značky Ingo Maurer máte možnost nakoupit tady nyní za příznivou cenu. Nyní pořídíte za 14 299 Kč.