Ingo Maurer Johnny B. Bald závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, plast (PTFE), E27, 150W, K: 20cm

Závěsné svítidlo Johnny B. Bald s clonovým kroužkem Johnny B. Bald je závěsné svítidlo navržené samotným Ingo Maurerem s... více informací »
Ingo Maurer Johnny B. Bald závěsné světlo
Značka: Ingo Maurer
9 099 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné svítidlo Johnny B. Bald s clonovým kroužkem Johnny B. Bald je závěsné svítidlo navržené samotným Ingo Maurerem s...

Závěsné svítidlo Johnny B. Bald s clonovým kroužkem Johnny B. Bald je závěsné svítidlo navržené samotným Ingo Maurerem s tepelně odolným clonovým kroužkem z teflonového plastu. Toto závěsné svítidlo je verzí svítidla Johnny B. Good a je určeno pro stejnou žárovku, která byla vyrobena výhradně pro společnost Ingo Maurer GmbH. (viz příslušenství) Závěsné svítidlo Johnny B. Bald se skládá z objímky E27 z bílého lakovaného kovu, která je připojena šedým dlouhým kabelem. Johnny B. Bald se projevuje jako minimalistický zdroj světla, který vzdává hold estetice žárovky. Efekt oslnění světla snižuje oslňující kroužek a světlo lze také individuálně přizpůsobit náladě pomocí externího stmívače. Johnny B. Bald je perfektní, když je nasazen ve skupině, ale i samostatně. Dodává zvláštní kouzlo například jídelnímu stolu nebo baru. Kvalitní a velmi žádaný kus Ingo Maurer Johnny B. Bald jde sehnat taky tady u nás zařazený v rubrice závěsná světla. Vyberte si parádní výrobky ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu. Tato značka Ingo Maurer má k dispozici kvalitní výrobky.. Nabídka platí do vyprodání zásob. Hodně povedený produkt Ingo Maurer Johnny B. Bald závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, plast (PTFE), E27, 150W, K: 20cm můžete získat prostě tu v oblíbené rubrice závěsná světla. Nyní můžete najít akční produkty ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Ingo Maurer prodává kvalitní výrobky. za super cenu. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také více kousků od dodavatele Ingo Maurer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Akční a ve slevě kousek Ingo Maurer Johnny B. Bald závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, plast (PTFE), dostanete rovnou tady na webu ve známé kategorii závěsná světla. Připravili jsme zcela nové produkty ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu!

Kvalitní a žádaný kus Ingo Maurer Johnny B. Bald závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, plast (PTFE), E27, 150W, K: 20cm od oblíbené značky Ingo Maurer snadno můžete získat u nás teď za outletovou cenu! Cena od 9 099 Kč.