Ingo Maurer Ilios designová stojací lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, GY6.35, 35W, K: 190cm

Ilios – půvabná designová stojací lampa s integrovaným posuvným stmívačem Když mnichovský designér svítidel Ingo Maurer v... více informací »
Ingo Maurer Ilios designová stojací lampa
Značka: Ingo Maurer
21 999 Kč
Ověřit dostupnost
Ilios – půvabná designová stojací lampa s integrovaným posuvným stmívačem Když mnichovský designér svítidel Ingo Maurer v...

Ilios – půvabná designová stojací lampa s integrovaným posuvným stmívačem Když mnichovský designér svítidel Ingo Maurer v roce 1983 navrhoval tuto delikátně tvarovanou stojací lampu, našel svou inspiraci na obloze – byl jí měsíc. Na tenké spojnici mezi dvěma elegantními kovovými rozpěrami je usazeno stínidlo lampy v kruhovém provedení – pokud jej jako stínidlo vůbec lze označit. Tak, jako je nejvýraznějším orientačním bodem na noční obloze měsíc, slouží v úplné tmě jako záchytný bod koule vyrobená z bílého opálového skla, rozzářená světelnou zářivkou, která se za ní ukrývá. Ve středu masivní ocelové základny lampy se kovové rozpěry sbíhají v jednom společném bodě, oddělené pouze fluorescenčním izolačním klínem červené barvy, který ještě zvyšuje symetrii této lampy. Designové prvky lampy IIios jsou navzdory své jednoduchosti nezapomenutelné, takže lampa na sebe okamžitě strhne veškerou pozornost. Stojací lampa Ilios je vybavena kabelovým transformátorem s posuvným přepínačem, který umožňuje regulovat intenzit jasu podle individuálních požadavků.Velmi žádaný produkt máte možnost získat teď tu na stránkách umístěný v sekci stojací lampy. Připravili jsme ještě jiné výrobky z naší rubriky za super cenu. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce najdete další prověřené zboží od značky Ingo Maurer. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Ingo Maurer poskytuje skvělé výrobky.! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Tento designový produkt Ingo Maurer Ilios designová stojací lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, GY6.35, 35W, K: 190cm od odblíbeného výrobce Ingo Maurer jednoduše seženete zrovna za zcela nejnižší cenu! Nyní získáte od 21 999 Kč.