Ingo Maurer I Ricchi Poveri Toto stolní lampa, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, E27, 5W, K: 53cm

Stolní lampa I Ricchi Poveri Toto od Ingo Maurera Tato designová stolní lampa nevypadá vůbec všedně. Tvoří ji pravoúhlá... více informací »
Ingo Maurer I Ricchi Poveri Toto stolní lampa
Značka: Ingo Maurer
18 199 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa I Ricchi Poveri Toto od Ingo Maurera Tato designová stolní lampa nevypadá vůbec všedně. Tvoří ji pravoúhlá...

Stolní lampa I Ricchi Poveri Toto od Ingo Maurera Tato designová stolní lampa nevypadá vůbec všedně. Tvoří ji pravoúhlá základna, velmi tenká kovová tyč, nízkonapěťová halogenová žárovka a – v neposlední řadě – klapky na uši vyrobené z mosazi. Všimnete si jich hned na první pohled. Vyvolávají nejrůznější asociace a lampa I Ricchi Poveri Toto díky nim působí samozřejmě velmi vtipně. Součástí dodávky je speciální žárovka se závitem E27, která vyhovuje pouze některým lampám řady I Ricchi Poveri, a náhradní žárovka. (Žárovky tvoří výjimku z nařízení EU č. 244/2009.) Ingo Maurer (narozený v roce 1932) je fascinován a inspirován žárovkou, jak je vidět na některých z jeho výtvorů: například stolních lampách „Bulb“ nebo „Birdie’s Busch“. Po vyučení sazečem a studiu grafického designu zahájit v roce 1969 svou kariéru v oblasti designu svítidel návrhem lampy „Bulb“ (v překladu Žárovka). Jeho díla získala řadu ocenění – včetně ceny za design udělené městem Mnichov, Collab’s Design Excellence Award udělené Muzeem umění z Filadelfie nebo ocenění za design Spolkové republiky Německo. Společně se svým týmem navrhuje ve své společnosti Ingo Maurer GmbH se sídlem v bavorském hlavním městě Mnichově jedinečná svítidla nejvyššího technického standardu. Realizuje také projekty osvětlení ve veřejném sektoru, jako například přestavbu mnichovské stanice metra (U-Bahn) „Münchner Freiheit“ (Mnichovská svoboda).
Zajímavý kus Ingo Maurer I Ricchi Poveri Toto stolní lampa, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, E27, máte možnost získat v pohodě tu na našich stránkách v populární sekci stolní lampy! Podívejte se na ještě podobné kousky z této známé rubriky za extra cenu. Tato značka Ingo Maurer má k dispozici kvalitní produkty
Tento kvalitní a žádaný produkt Ingo Maurer I Ricchi Poveri Toto stolní lampa, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, E27, 5W, K: 53cm máte možnost koupit jednoduše na našich stránkách ve známé rubrice stolní lampy! Nyní získáte zcela nové produkty z této oblíbené sekce za výborné peníze! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další skvělé zboží značky Ingo Maurer. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významná značka Ingo Maurer vás obohatí o vynikající zboží. za skutečně nížkou cenu.
Unikátní a žádaný produkt můžete nakoupit právě nyní u nás v populární sekci stolní lampy. Vyhledejte si podobné zboží z této populární kategorie za akční cenu.
Tento diskontní kus Ingo Maurer I Ricchi Poveri Toto stolní lampa, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, E27, 5W, K: 53cm můžete dostat bezprostředně tady u nás v populární rubrice stolní lampy! Nyní získáte vyjímečné výrobky z naší rubriky za super ceny! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od výrobce Ingo Maurer. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Ingo Maurer I Ricchi Poveri Toto stolní lampa, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, E27, 5W, K: 53cm od společnosti s výborným jménem Ingo Maurer můžete najít v naší nabídce za super peníze! Produkt nakoupíte teď u nás za 18 199 Kč.