Ingo Maurer I Ricchi Poveri Toto stolní lampa črv., Obývací pokoj / jídelna, mosaz, E27, 5W, K: 53cm

Stolní lampa I Ricchi Poveri Toto od Ingo Maurera Tato designová stolní lampa nevypadá vůbec všedně. Tvoří ji pravoúhlá... více informací »
Ingo Maurer I Ricchi Poveri Toto stolní lampa črv.
Značka: Ingo Maurer
18 199 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa I Ricchi Poveri Toto od Ingo Maurera Tato designová stolní lampa nevypadá vůbec všedně. Tvoří ji pravoúhlá...

Stolní lampa I Ricchi Poveri Toto od Ingo Maurera Tato designová stolní lampa nevypadá vůbec všedně. Tvoří ji pravoúhlá základna, velmi tenká kovová tyč, nízkonapěťová halogenová žárovka a – v neposlední řadě – klapky na uši vyrobené z mosazi. Všimnete si jich hned na první pohled. Vyvolávají nejrůznější asociace a lampa I Ricchi Poveri Toto díky nim působí samozřejmě velmi vtipně. Součástí dodávky je žárovka se závitem E27, která vyhovuje pouze některým lampám řady I Ricchi Poveri, a náhradní žárovka. Žárovky tvoří výjimku z nařízení EU č. 244/2009. Ingo Maurer (narozený v roce 1932) je fascinován a inspirován žárovkou, Objasňují to některé z jeho výtvorů: například stolní lampy Bulb nebo Birdie’s Busch. Po vyučení sazečem a studiu grafického designu zahájit v roce 1969 svou kariéru v oblasti designu svítidel návrhem lampy Bulb (v překladu Žárovka). Jeho díla získala řadu ocenění – včetně ceny za design udělené městem Mnichov, Collab’s Design Excellence Award udělené Muzeem umění z Filadelfie nebo ocenění za design Spolkové republiky Německo. Společně se svým týmem navrhuje ve své společnosti Ingo Maurer GmbH se sídlem v bavorském hlavním městě Mnichově jedinečná svítidla nejvyššího technického standardu. Kromě svítidel navrhuje Ingo Maurer koncepty osvětlení veřejného prostoru, jako je např. realizovaná stanice metra (U-Bahn) v Mnichově „Münchner Freiheit“ (Mnichovská svoboda).
Diskontní produkt máte možnost najít právě nyní u nás ve známé sekci stolní lampy! Nyní pořídíte podobné produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online! Tento oblíbený produkt Ingo Maurer I Ricchi Poveri Toto stolní lampa črv., Obývací pokoj / jídelna, mosaz, E27, 5W, K: pořídíte nyní na stránkách v oblíbené kategorii stolní lampy! Nyní získáte ostatní kusy ze zmíněné sekce za super peníze! Výjimečný výrobek Ingo Maurer I Ricchi Poveri Toto stolní lampa črv., Obývací lze sehnat právě nyní na našem webu v rubrice stolní lampy! Vyberte si parádní produkty ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu. Významný dodavatel Ingo Maurer prodává kvalitní sortiment za mimořádně nízkou cenu! Tento žádaný produkt Ingo Maurer I Ricchi Poveri Toto stolní lampa črv., Obývací pokoj / jídelna, mosaz, E27, 5W, K: 53cm jde koupit bezstarostně tady na našem webu v populární kategorii stolní lampy! Pořiďte si zlevněné produkty z naší rubriky za skvělou cenu. To není všechno, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další zboží od dodavatele Ingo Maurer. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Ingo Maurer I Ricchi Poveri Toto stolní lampa črv., Obývací pokoj / jídelna, mosaz, E27, 5W, K: 53cm od dodavatele s dlouholetou historií Ingo Maurer jde získat zde teď právě až neuvěřitelně levně. Nyní nakoupíte za 18 199 Kč.