Ingo Maurer I Ricchi Poveri Toto stolní lampa bílá, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, E27, 5W, K: 53cm

Stolní lampa I Ricchi Poveri Toto od Ingo Maurera Tato designová stolní lampa nevypadá vůbec všedně. Tvoří ji pravoúhlá... více informací »
Ingo Maurer I Ricchi Poveri Toto stolní lampa bílá
Značka: Ingo Maurer
18 199 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa I Ricchi Poveri Toto od Ingo Maurera Tato designová stolní lampa nevypadá vůbec všedně. Tvoří ji pravoúhlá...

Stolní lampa I Ricchi Poveri Toto od Ingo Maurera Tato designová stolní lampa nevypadá vůbec všedně. Tvoří ji pravoúhlá základna, velmi tenká kovová tyč, nízkonapěťová halogenová žárovka a – v neposlední řadě – klapky na uši vyrobené z mosazi. Všimnete si jich hned na první pohled. Vyvolávají nejrůznější asociace a lampa I Ricchi Poveri Toto díky nim působí samozřejmě velmi vtipně. Součástí dodávky je speciální žárovka se závitem E27, která vyhovuje pouze některým lampám řady I Ricchi Poveri, a náhradní žárovka. (Žárovky tvoří výjimku z nařízení EU č. 244/2009.) Ingo Maurer (narozený v roce 1932) je fascinován a inspirován žárovkou, jak je vidět na některých z jeho výtvorů: například stolních lampách „Bulb“ nebo „Birdie’s Busch“. Po vyučení sazečem a studiu grafického designu zahájit v roce 1969 svou kariéru v oblasti designu svítidel návrhem lampy „Bulb“ (v překladu Žárovka). Jeho díla získala řadu ocenění – včetně ceny za design udělené městem Mnichov, Collab’s Design Excellence Award udělené Muzeem umění z Filadelfie nebo ocenění za design Spolkové republiky Německo. Společně se svým týmem navrhuje ve své společnosti Ingo Maurer GmbH se sídlem v bavorském hlavním městě Mnichově jedinečná svítidla nejvyššího technického standardu. Realizuje také projekty osvětlení ve veřejném sektoru, jako například přestavbu mnichovské stanice metra (U-Bahn) „Münchner Freiheit“ (Mnichovská svoboda). Akční a ve slevě produkt můžete nakoupit již dnes tu na našich stránkách umístěný v sekci stolní lampy! Pořiďte si kvalitní produkty z této oblíbené rubriky za výhodné peníze. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce více produktů od dodavatele Ingo Maurer. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Tento velmi žádaný produkt můžete najít bezstarostně u nás v populární kategorii stolní lampy! Prozkoumejte oblíbené výrobky ve zmíněné sekci za super cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další kousky od dodavatele Ingo Maurer. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Ingo Maurer I Ricchi Poveri Toto stolní lampa bílá, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, E27, 5W, K: 53cm originál od výrobce Ingo Maurer jednoduše můžete získat u nás nyní levně. Momentálně k dispozici za 18 199 Kč.