Ingo Maurer I Ricchi Poveri Bzzzz lampa modrá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, mosaz, eloxovaný hliník, E27, 35W, K: 60cm

I Ricchi Poveri Bzzzz – minimalistická designová stolní lampa s motivem vážky I Ricchi Poveri Bzzzz – nezvyklý název pro... více informací »
Ingo Maurer I Ricchi Poveri Bzzzz lampa modrá
Značka: Ingo Maurer
15 892 Kč
Ověřit dostupnost
I Ricchi Poveri Bzzzz – minimalistická designová stolní lampa s motivem vážky I Ricchi Poveri Bzzzz – nezvyklý název pro...

I Ricchi Poveri Bzzzz – minimalistická designová stolní lampa s motivem vážky I Ricchi Poveri Bzzzz – nezvyklý název pro nezvyklou lampu Hlavním rysem svítidel Ingo Maurera je žárovka, ke které má zvláštní vztah a kterou opakovaně vědomě staví do centra pozornosti. I Ricchi Poveri Bzzzz představuje žárovku vyrobenou speciálně pro tuto lampu, usazenou na tenké mosazné tyči. Nad žárovkou se na jemném drátu vznáší barevná vážka a zdá se, že na ní v příštím okamžiku přistane. Rafinovaná vychytávka, která může pocházet pouze z rukou Ingo Maurera. Vážky jsou často považovány za kouzelné tvory a bývají spojovány s lehkostí, dynamikou a flexibilitou. Nic nemůže v Maurerových očích narušit jedinečnou krásu této žárovky – dokonce ani objímka ne. Na dolním konci patice žárovky v místě, kde se žárovka dotýká objímky, byl přiletován červený drát. Drát je dvakrát volně obtočen kolem mosazné tyče a vede dolů k ocelové základně, kde je připojen přes konektor ke zdroji elektrického napětí a umožňuje rozsvícení žárovky. Skutečně mistrovský kousek Ingo Maurera, který již obdržel několik ocenění za designy svítidel, jež dosud nemají obdoby. Lampa I Ricchi Poveri je vybavena elektronickým transformátorem s posuvným stmívačem a je dodávána se dvěma speciálními žárovkami, které byly vyrobeny výhradně pro společnost Ingo Maurer GmbH a jež mohou být použity pouze v modelech řady I Ricchi Poveri. Žárovky tvoří výjimku z nařízení EU č. 244/2009 (stav ze září 2015). Tento velmi oblíbený produkt Ingo Maurer I Ricchi Poveri Bzzzz lampa modrá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, mosaz, eloxovaný hliník, E27, 35W, K: 60cm naleznete taky tady na našich stránkách v populární sekci stolní lampy! Máme pro vás další produkty z této populární rubriky v akci. Levný kousek Ingo Maurer I Ricchi Poveri Bzzzz lampa modrá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, mosaz, je dostupný teď tady na webu v oblíbené rubrice stolní lampy! Máme pro vás ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu! To není všechno, naše nabídka je široká! U nás v nabídce najdete více skvělých kousků od dodavatele Ingo Maurer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Ingo Maurer svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní zboží..
Tento exkluzivní kus Ingo Maurer I Ricchi Poveri Bzzzz lampa modrá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, jde sehnat právě nyní na webu umístěný v rubrice stolní lampy! Vyberte si ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za super peníze! To však není vše, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete další kousky od značky Ingo Maurer. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento kvalitní a levný produkt seženete právě zde tady na našich stránkách v oblíbené sekci stolní lampy! Mrkněte na akční výrobky z naší rubriky za příznivou cenu. Populární výrobce Ingo Maurer pro své zákazníky prodává kvalitní zboží. se zárukou dlouhé životnosti. Přesvědčte se. To však není vše, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od značky Ingo Maurer. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Ingo Maurer I Ricchi Poveri Bzzzz lampa modrá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, mosaz, eloxovaný hliník, E27, 35W, K: 60cm od spolehlivé značky Ingo Maurer máte možnost dostat ještě dnes skutečně levně! Cena od 15 892 Kč.