Ingo Maurer Grand John závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, PTFE, plast, sklo, G9, 60W, K: 38cm

Puristické závěsné svítidlo Grand John s výraznou skleněnou baňkou Závěsná lampa Grand John je rafinovaná a elegantní... více informací »
Ingo Maurer Grand John závěsné světlo
Značka: Ingo Maurer
59 299 Kč
Ověřit dostupnost
Puristické závěsné svítidlo Grand John s výraznou skleněnou baňkou Závěsná lampa Grand John je rafinovaná a elegantní...

Puristické závěsné svítidlo Grand John s výraznou skleněnou baňkou Závěsná lampa Grand John je rafinovaná a elegantní zároveň. Grand John má obzvláště velkou skleněnou baňku obklopující zdroj světla. Skleněná žárovka je obklopena bílým tepelně odolným prstencem proti oslnění, který umožňuje světlu volně proudit místností, ale bez oslnění. Žárovka je umístěna na zlaté objímce, která je připevněna k černému válci s kabelem, který lze při montáži výškově nastavit. Závěsné svítidlo Grand John lze použít mnoha způsoby, ať už jako samostatný kus, nebo ve skupině, případně v kombinaci s dalšími svítidly této řady. Kromě instalace v soukromých prostorách, například nad jídelním stolem, se hodí také jako zdroj světla v kavárně, baru nebo vstupní hale s vysokým stropem. Grand John vychází ze známého svítidla Johnny B. Good se skleněnou objímkou, které v roce 2002 navrhli Ingo Maurer a Bernhard Dessecker. Tato řada svítidel má minimalistický a neobvyklý design, který představuje tvar žárovky.

Tento exkluzivní kus Ingo Maurer Grand John závěsné světlo, Obývací pokoj / jídelna, PTFE, plast, sklo, G9, 60W, K: 38cm od společnosti s předním postavením na trhu Ingo Maurer máte možnost najít právě teď v naší nabídce v akci! Akční cena 59 299 Kč.