Ingo Maurer Eclipse Ellipse LED nástěnné světlo, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, 12W

LED nástěnné světlo Eclipse Ellipse umožňuje individuální hru se světlem a stínem Se svým minimalistickým nástěnným světlem... více informací »
Ingo Maurer Eclipse Ellipse LED nástěnné světlo
Značka: Ingo Maurer
35 999 Kč
Ověřit dostupnost
LED nástěnné světlo Eclipse Ellipse umožňuje individuální hru se světlem a stínem Se svým minimalistickým nástěnným světlem...

LED nástěnné světlo Eclipse Ellipse umožňuje individuální hru se světlem a stínem Se svým minimalistickým nástěnným světlem Eclipse Ellipse LED umožňuje Ingo Maurer svobodu designu při zarovnávání světelných prvků. Skládá se ze dvou disků – velkého z oceli a malého z hliníku, přičemž oba lze nastavit ve sklonu. Malý disk, který také obsahuje výkonnou LED, je navíc připevněn magnetem, takže jej lze umístit kdekoli na velký ocelový disk. Tato možnost přizpůsobení umožňuje uživateli experimentovat s hrou světla a stínu a vytvořit velmi individuální světelnou instalaci. Vysoce kvalitní produkt Ingo Maurer Eclipse Ellipse LED nástěnné světlo, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, 12W je k dostání již dnes tady u nás umístěný v kategorii nástěnná svítidla! Podívejte se na zcela nové výrobky ve zmíněné rubrice za příznivou cenu! Tato značka Ingo Maurer může nabídnout špičkové výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! To není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás najdete další zboží od značky Ingo Maurer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Velmi oblíbený produkt Ingo Maurer Eclipse Ellipse LED nástěnné světlo, Obývací pokoj lze koupit jednoduše na stránkách v oblíbené kategorii nástěnná svítidla! Nyní koupíte vyjímečné kusy z této rubriky za parádní cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Podívejte se také na další prověřené produkty značky Ingo Maurer. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Výjimečný produkt můžete sehnat v pohodě tady a teď na našem webu zařazený v kategorii nástěnná svítidla. Připravili jsme ještě jiné zboží z této rubriky za akční cenu. Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele Ingo Maurer. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Ingo Maurer dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní sortiment.. Nové kousky každý den!

Nejprodávanější produkt Ingo Maurer Eclipse Ellipse LED nástěnné světlo, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, 12W originál od výrobce Ingo Maurer můžete pořídit právě teď výhodně! Nyní pořídíte od 35 999 Kč.