Ingo Maurer Campari Bar stolní lampa z lahví, Obývací pokoj / jídelna, sklo, plast, kov, porcelán, E27, 60W, P: 39 cm, K: 49cm

Italský vkus s designovou stolní lampou Campari Bar Stolní lampa Campari Bar od designéra Raffaele Celentano je absolutním vrcholem,... více informací »
Ingo Maurer Campari Bar stolní lampa z lahví
Značka: Ingo Maurer
23 799 Kč
Ověřit dostupnost
Italský vkus s designovou stolní lampou Campari Bar Stolní lampa Campari Bar od designéra Raffaele Celentano je absolutním vrcholem,...

Italský vkus s designovou stolní lampou Campari Bar Stolní lampa Campari Bar od designéra Raffaele Celentano je absolutním vrcholem, ať už na pultu nebo na stole. Svítidlo vykouří své okolí v útulném světle a vytvoří italský barový nádech, který vás zve na aperitiv s přáteli a rodinou. Stínidlo se skládá z deseti originálních lahví soda Campari, které distribuují červené světlo ze všech stran. Nad lahvemi jsou kostky ledu vyrobené ze skla, které lámou a odrážejí světlo zevnitř lampy. Světlo se ovládá tahovým spínačem, na jehož konci visí korunková čepice Campari, která završuje tvorbu kultovního nápoje. Další speciální funkcí je podstavec stolní lampy. Tvoří jej porcelánový talíř z kolekce Colombina od Doriany a Massimiliana Fuksase, který navrhli pro italského výrobce Alessi.
Velmi oblíbený produkt Ingo Maurer Campari Bar stolní lampa z lahví, Obývací pokoj / jídelna, sklo, plast, kov, porcelán, E27, máte možnost nakoupit mimo jiné tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice stolní lampy. Vyhledejte si vyjímečné produkty z této populární kategorie za výhodné peníze. Tento exkluzivní produkt Ingo Maurer Campari Bar stolní lampa z lahví, Obývací pokoj / jídelna, sklo, plast, kov, porcelán, E27, 60W, P: 39 lze koupit bez obtíží tu na našich stránkách ve známé rubrice stolní lampy! Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky z této známé kategorie za super cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od výrobce Ingo Maurer. Najdete je níže na této stránce. Designový produkt pořídíte snadno tu na našich stránkách umístěný v sekci stolní lampy. Nyní můžete získat ještě podobné produkty z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu.
Tento levný produkt Ingo Maurer Campari Bar stolní lampa z lahví, dostanete bezstarostně tady u nás v populární kategorii stolní lampy! Nyní koupíte unikátní kousky z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete více skvělých produktů od výrobce Ingo Maurer. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Ingo Maurer Campari Bar stolní lampa z lahví, Obývací pokoj / jídelna, sklo, plast, kov, porcelán, E27, 60W, P: 39 cm, K: 49cm od této skvělé značky Ingo Maurer pohodlně seženete ještě dnes za akční cenu! Nyní nakoupíte za 23 799 Kč.