Ingo Maurer Bulb Brass LED stolní lampa, mosaz, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo Murano ručně foukané, E27, 8W, K: 30cm

Stolní lampa LED Bulb Brass, mistrovské dílo v novém designu Klasická lampa v novém designu! Stolní LED lampa Bulb Brass patří do... více informací »
Ingo Maurer Bulb Brass LED stolní lampa
Značka: Ingo Maurer
39 199 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa LED Bulb Brass, mistrovské dílo v novém designu Klasická lampa v novém designu! Stolní LED lampa Bulb Brass patří do...

Stolní lampa LED Bulb Brass, mistrovské dílo v novém designu Klasická lampa v novém designu! Stolní LED lampa Bulb Brass patří do série lamp Bulb, kterou se Ingo Maurer proslavil po celém světě v roce 1966. Původní stolní lampa Bulb je dodnes považována za klasiku světelného designu a našla své místo v Muzeu moderního umění v New Yorku, kde ji denně vidí nespočet návštěvníků. Tato nová verze je vyrobena z vysoce kvalitní mosazi, která časem získá patinu. Jedná se o estetickou změnu neošetřeného povrchu v průběhu času a každodenního používání. Díky patině vzniká z každého svítidla jedinečný kus. Podstavec i stínidlo jsou ručně vyráběné. Stínidlo je vyrobeno z foukaného křišťálového skla z Murana, které uzavírá zrcadlovou žárovku. Díky speciální žárovce vyzařuje světlo elegantně a bez oslnění a stolní lampa LED se promění v příjemně zářící dekorativní předmět. (Vhodné pro žárovky E27 s maximálním příkonem 100 W). Tvar mosazné žárovky představuje klasickou žárovku. Noha stolní lampy tvoří typickou základnu, na které stínidlo vypadá bezchybně a elegantně jako žárovka. Stolní lampa LED Bulb Brass může sloužit jako dekorativní lampa v pracovně či obývacím pokoji nebo jako doplňkové osvětlení na stolech v restauraci či baru a dodá útulnou atmosféru každé místnosti.
Tento kvalitní a levný produkt Ingo Maurer Bulb Brass LED stolní lampa, mosaz, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo Murano ručně foukané, E27, 8W, K: 30cm jde koupit bezprostředně tady na webu zařazený v rubrice stolní lampy! Nyní pořídíte akční výrobky ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu.
Hodně povedený kus získáte rovnou tady na webu umístěný v kategorii stolní lampy! Nyní můžete najít ještě podobné zboží ze zmíněné rubriky v akci! Známý dodavatel Ingo Maurer vám může poskytnout vynikající sortiment. za výborné peníze! Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na další zboží značky Ingo Maurer. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Povedený produkt Ingo Maurer Bulb Brass LED stolní lampa, můžete sehnat v pohodě na webu ve známé sekci stolní lampy. Připravili jsme pro vás ostatní produkty z naší kategorie za nejlepší ceny.

Oblíbený a akční produkt Ingo Maurer Bulb Brass LED stolní lampa, mosaz, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo Murano ručně foukané, E27, 8W, K: 30cm od výrobce Ingo Maurer jde koupit momentálně na našich stránkách za skvělou cenu! Levně za cenu 39 199 Kč.