Ingo Maurer Blow me up LED svítidlo 180, stříbrná, Obývací pokoj / jídelna, plast, 30W, P: 180 cm, L: 10 cm

Inovativní designové svítidlo pro všestranné použití – LED svítidlo Blow me up se stmívačem Flexibilní použití a neobvyklý... více informací »
Ingo Maurer Blow me up LED svítidlo 180
Značka: Ingo Maurer
6 299 Kč
Ověřit dostupnost
Inovativní designové svítidlo pro všestranné použití – LED svítidlo Blow me up se stmívačem Flexibilní použití a neobvyklý...

Inovativní designové svítidlo pro všestranné použití – LED svítidlo Blow me up se stmívačem Flexibilní použití a neobvyklý design svítidla, které upoutá v každé místnosti. Theo Möller, Ingo Maurer a jeho tým vytvořili neobvyklé LED svítidlo, které poskytuje efektní a zářivé světlo jak samostatně, tak i v kombinaci s dalšími svítidly Blow me up. Ať už v moderních obývacích pokojích, v restauracích nebo v obchodech, toto LED svítidlo na sebe okamžitě strhne všechny pohledy a cíleně zamíří pozornost na vše, co má být osvětleno. Blow me up je všestranně použitelné LED svítidlo z plastu, které se dodává zamotané jako hadice. Za několik minut je svítidlo nahuštěné a vyzařuje neoslnivé světlo do míst, kam potřebujete. Do hadice se zasune LED proužek, který osvětlí reflexní stranu hadice. Na jedné straně LED proužku je zabudován senzorový stmívač, který se používá k zapnutí, vypnutí a ztlumení zdroje světla. Poznámka: – je nutné zvolit jednu ze dvou variant montáže a objednat zvlášť přes příslušenství! – Svítidlo lze použít pouze jako závěsné svítidlo s baldachýnem nebo se zásuvným napájecím zdrojem jako nástěnná nebo stojací lampa! Jako stojací lampa se může opřít o zeď nebo instalovat pomocí stropního závěsu jako výškově nastavitelné závěsné světlo. Potřebné vybavení je k dispozici jako příslušenství.
Oblíbený výrobek Ingo Maurer Blow me up LED svítidlo 180, stříbrná, Obývací pokoj / jídelna, plast, 30W, P: 180 cm, L: 10 můžete získat právě nyní tu na našich stránkách v rubrice závěsná světla. Vyberte si oblíbené produkty z této rubriky z pohodlí domova. Tato značka Ingo Maurer vyrábí kvalitní sortiment. Udělejte si radost! To ale není vše, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás více skvělých kousků značky Ingo Maurer. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Ingo Maurer Blow me up LED svítidlo 180, stříbrná, Obývací pokoj / můžete pořídit přímo tady u nás ve známé rubrice závěsná světla! Připravili jsme pro vás ostatní produkty z této populární sekce za parádní cenu. V očích zákazníků populární výrobce Ingo Maurer má k dispozici top sortiment se zárukou dlouhé životnosti! Nové kousky každý den.

Velmi oblíbený produkt máte možnost dostat právě teď tu na našich stránkách v sekci závěsná světla. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této rubriky za super peníze! Tento designový kus je k sehnání nyní tu v sekci závěsná světla. Nyní získáte jiné výrobky ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu.

Unikátní produkt Ingo Maurer Blow me up LED svítidlo 180, stříbrná, Obývací pokoj / jídelna, plast, 30W, P: 180 cm, L: 10 cm od značky se skvělou pověstí Ingo Maurer můžete pořídit právě až neuvěřitelně levně. V akci od 6 299 Kč.