Ingo Maurer B.Bulb LED stolní lampa s baterií, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, 2W, K: 20cm

Přenosná LED stolní lampa B. Bulb, inspirovaná mistrovským dílem Bulb a znovu vytvořená Inspirován stolní lampou Bulb, která to... více informací »
Ingo Maurer B.Bulb LED stolní lampa s baterií
Značka: Ingo Maurer
8 899 Kč
Ověřit dostupnost
Přenosná LED stolní lampa B. Bulb, inspirovaná mistrovským dílem Bulb a znovu vytvořená Inspirován stolní lampou Bulb, která to...

Přenosná LED stolní lampa B. Bulb, inspirovaná mistrovským dílem Bulb a znovu vytvořená Inspirován stolní lampou Bulb, která to všechno začala v roce 1966, je B.Bulb reinterpretací této lampy. Je menší a přenosnější a vizuálně hned poznáte, že pochází ze stejné rodiny. Se stolní lampou Bulb položil známý světelný designér Ingo Maurer základ éry bezprecedentního světelného designu. Zatímco obvyklým pokusem bylo vždy co nejvíce skrýt žárovky a neuvidit je, Bulb představuje právě tyto. B.Bulb představuje konvenční žárovky naprosto praktickým a zároveň stylovým způsobem. Patice lampy je vyrobena z pochromovaného kovu a simuluje typickou patici. Stínidlo má svým hlazeným povrchem tvar hrušky a vypadá velmi elegantně a bezchybně. Stolní lampa je vybavena diskrétním vypínačem a lze ji snadno zapnout nebo vypnout na místě. Kromě toho má příjemnou funkci ztlumení teploty, díky níž se barva sv?tla během procesu stmívání stává teplejší a teplejší. Díky baterii jej lze používat bez přímého připojení k napájení. V případě potřeby jej lze rychle a snadno nabít pomocí dodaného kabelu USB. V místnosti tedy stojí zcela volně a přes svůj jemný vzhled okamžitě upoutá pozornost svým neobvyklým designem. Teplé bílé světlo je bez oslnění a jemně vyzařováno do prostředí, což vytváří útulnou atmosféru. B.Bulb lze použít jednotlivě, ať už jako doplňkové osvětlení na restauračních stolech nebo jako noční osvětlení vedle postele doma. – 5500 mAh LiPo baterie – Včetně kabelu USB
Vynikající produkt Ingo Maurer B.Bulb LED stolní lampa s baterií, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, můžete získat taky tu na našich stránkách zařazený v kategorii stolní lampy. Nyní si můžete koupit ještě ostatní výrobky ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu! Věhlasný dodavatel Ingo Maurer vám představuje kvalitní sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento skvělý kus lze koupit pohodlně tady na webu zařazený v rubrice stolní lampy! Najděte si nové kousky z této oblíbené kategorie ve výhodné akci!

Tento velmi žádaný produkt jde pořídit lehce na našich stránkách v oblíbené kategorii stolní lampy. Nyní můžete koupit parádní kousky z této známé kategorie ve slevě. Přední značka Ingo Maurer poskytuje špičkové výrobky.. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento akční výrobek Ingo Maurer B.Bulb LED stolní lampa s baterií, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, 2W, K: 20cm od výrobce s dlouholetou historií Ingo Maurer snadno naleznete ještě dnes až neuvěřitelně levně. V akci za 8 899 Kč.